باربری اراک

ایجاده شده در تاریخ مهر ۳۰, ۱۴۰۲

اگر شما هم جزو افرادی هستید که در چند روز آینده می‌خواهید اسباب‌کشی انجام دهید و لوازمتان را منتقل کنید. به‌دنبال راهی برای آسان‌تر انجام دادن این کار می‌گردید. شرکت باربری اراک به شما پیشنهاد می‌کند که از خدمات ترابری آریو بار استفاده کنید. چرا که دیگر نیازی نیست دغدغه این‌که چگونه وسایل را بسته‌بندی کنید. یا این‌که لوازم نشکنند و خراب نشوند را نخواهید داشت و تنها با یک تماس می‌توانید وسایلتان را در مقصد سالم تحویل بگیرید.

شرکت باربری آریو بار باربری تهران به اراک و باربری کرج به اراک را برای شما عزیزان و همشهریان اراکی انجام میدهد.

 

لیست باربری های اراک

اتحاد اراک (اتحادنو) ۰۸۶۳۶۶۵۶۲۴ اراک کمربندی شمالی بایانه باربری
مجید بار ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۳۲ اراک : کمربندی شمالی پایانه باربری
گسترش ترابر شمیم ۰۹۱۸۱۶۲۱۰۷۹ پایانه باربری اراک
آسان ترابرمرکزی ۰۸۶۳۳۶۸۵۰۸۰ اراک کمربندی شمالی پایانه بار اراک
استقلال یاران ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۰۵ اراک کمر بندی شمالی روبروی برق
اراک رفاه ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۱۷ اراک کمربندی شمالی روبروی برق باختر
کامیونداران خودراننده تک واحدی ۰۸۶۴۲۴۲۲۴۵۵ کیلومتر ۲ جاده تهران
** ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۲۰ ت ک خودراننده اراک
محمد امین مرکزی ۰۸۶۳۶۸۵۴۶۶ شهرستان اراک / اراک-جاده کمربندی-بلوار شهیدان رجایی-بلوار امام علی-پلاک۹۷۴۱
آذرخش بار اراک ۰۹۱۸۱۶۲۳۳۸۷ اراک کمربندی شمالی پایانه بار
مهران بار ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۳۷ اراک کمربندی شمالی روبروی برق باختر
توسن کالای اراک ۰۸۶۳۴۱۳۲۱۴۱ اراک کمربندی شمالی پایانه شهید موسی کلانتری
تیزرو اراک ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۲۷ اراک کمربندی شمالی روبروی برق باختر
راهگردان خوزستان ۲۲۴۹۷۸۸ اراک کمر بندی شمالی روبروی برق
توزین بار اراک ۰۹۱۸۱۶۱۳۰۴* اراک -کمربندی شمالی روبروی برق باختر پایانه باربری
حمید اراک ۰۸۶۳۴۲۵۷۱۷۲ اراک جاده امامزاده محمد عابد کیلومتر یک
همیاران اراک ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۰۹ اراک کمربندی شمالی پایانه بار اراک
کاوه ۰۸۶۴۳۲۲۷۰۳۰ خ ۱۵ خرداد جنب ایران خودرو
خورشید تابان ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۱۴ اراک – کمربندی شمالی – روبروی برق باختر- پایانه باربری
معراج اراک ۰۸۶۳۴۱۳۰۰۱۱۰ اراک ابتدای جاده تهران
درسا مرغ اراک ۰۹۱۸۱۶۱۷۵۹۱ اراک کیلومتر ۳۲ جاده بروجرد نرسیده به پل دو آب – کشتارگاه صنعتی درسا مرغ
مرسل بار اراک ۰۸۶۳۳۶۶۵۶۰۰ اراک کمربندی شمالی روبروی برق باختر
اتحاد کوشای پاسارگاد ۰۸۶۳۴۱۳۴۰۷۶ اراک – کمربندی شمالی – پایانه بار اراک
ایران بار (سجاد) ۰۸۶۳۳۶۸۹۹۱۳ اراک کمربندی شمالی پایانه باربری
فراهان مرکزی ۰۸۶۳۳۶۸۳۰۱۴ کمربندی شمالی روبروی برق باختر
شاهین بار اراک ۰۸۶۳۴۱۳۵۲۲۲ اراک میدان امام (ره) ابتدای ج تهران روبروی بانک ملت

اتوبار اراک

سامانه حمل‌ونقل و باربری شهرستان که از معتبرترین مراکز حمل‌ونقل در این شهر می‌باشد. با داشتن گروهی از افراد کارآزموده و متخصص می‌تواند خدمات کاملی رابه شما ارائه دهد. اتوبار اراک با داشتن مجوز رسمی از وزارت راه‌ و ترابری به‌راحتی می‌تواند همه بارهای شما با تضمین ۱۰۰٪ در محدوده درون‌شهری و برون‌شهری جابجا و منتقل کند. خیالتان از بابت اعتبار ما راحت باشد چرا که ما یک مجموعه شناخته‌شده و نامدار در شهر اراک می‌باشیم.

نحوه ارائه خدمات برای بارگیری میباشد. در سامانه حمل بار بین شهری در هنگام بارگیری برای تمامی بارها برگه بارنامه رسمی و معتبر دولتی تهیه و در اختیار صاحبان بار می‌گذارد. بر اساس آن همه ی مسئولیت حمل بار در طول مسیر بر عهده مرکز و اتوبار می‌باشد. همچنین تمامی بار تحت پوشش بیمه باربری به‌صورت رایگان قرار می‌گیرد. اتوبار اراک طرف قرار داد با بهترین مراکز بیمه میباشد که خیال مشتری از بابت همه مسائل ایمنی و تضمینی راحت باشد.

شماره باربری اراک

اتوبار اراک در محدوده شهر اراک و همچنین روستاها و شهرستان‌های واقع در محدوده اطراف اراک خدمات‌رسانی انجام می‌دهد. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که خواستید با شماره باربری اراک مجموعه تماس بگیرید.

لیست کامل خدمات ما را از مشاوران دریافت کنید و در صورت تمایل می‌توانید رزرو خدمات را انجام دهید. تا در تاریخ تعیین‌شده کارگران باربری به محل موردنظر شما اعزام و آماده‌ی خدمت‌گزاری شوند. می‌توانید شماره‌ تلفن‌ های باربری اراک را از سامانه ۱۱۸ و اتحادیه اصناف شهر اراک دریافت کنید.

شرکت اتوبار اراک با داشتن بیش‌ از یک دهه سابقه کاری مفید تجربه کافی را در زمینه ارائه خدمات بارهای مختلف کسب کرده است. شما می‌توانید برای حمل بارهای ازجمله اسباب و اثاثیه لوازم منزل و بارهای فوق سنگین و همچنین لوازم گران‌قیمت و ارزشمند تان به ما اعتماد کنید.

شماره باربری اراک ۰۸۶۳۲۷۶۹۰۰۱      آدرس باربری اراک    اراک ، جهانگیری ، کوچه امام موسی کاظم [۶۲و۶۰] ، خیابان آیت اله میرزای شیرازی[۴۷] ، طبقه همکف

 

لیست باربری اراک

باربری وانت اراک

در سطح شهر اراک می‌توانید مراکز حمل‌ونقل بسیاری را پیدا کنید که هرکدام بخش‌هایی از خدمات مورد نیاز در فرایند حمل‌ونقل را ارائه می‌کنند. اما می‌توانید در سامانه‌ی باربری وانت اراک خدمات مورد احتیاج در انجام حمل‌ونقل را به‌صورت کامل و بدون نقص داشته باشید.

تمامی خدماتی که شرکت وانت بار اراک به شما ارائه می‌کند به وسیله کارگرانی می‌باشد. تماماً دارای سابقه کاری خوب و از افرادی چشم و دل پاک و متعهد هستند. تا خیال مشتریان از بابت این‌که چه کسی را می‌خواهند به منزل و حریم شخصی‌شان راه بدهند راحت باشد.

این را بدانید که تمامی خدماتی که به شما ارائه می‌شود توسط افرادی متخصص تحت نظارت قرار می‌گیرد. تا تمامی مراحل طبق برنامه و با نظم و ترتیب و به‌درستی و به دور از هیچ‌گونه حاشیه انجام شود. از مواردی که بسیار بر آن تاکید می‌کنیم این است که کارگران با نهایت ادب و خوش‌رویی با مشتریان برخوردکنند.

چرا که اکثر مشتریان مجموعه از بی‌ادبی و نداشتن اخلاق کارگران مجموعه‌های دیگر شکایت می‌کنند. پس نتیجه می‌گیریم که رعایت ادب و نحوه برخورد با مشتری تاثیر قابل‌توجهی در رضایت از امور را در پی خواهد داشت. باربری وانت اراک اخلاق را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم. از مواردی که بسیار برای مشتریان در انتخاب مجموعه باربری قابل اهمیت است.

قیمت باربری اراک

تمامی قیمت‌ها و براساس تعرفه دولتی طبق نرخ تعیین‌شده توسط اتحادیه باربری محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای استعلام قیمت باربری اراک با سرویس‌های باربری مختلف و همچنین قیمت هر کدام از خدمات با شماره تماس‌های شرکت تماس حاصل فرمایید. لیست کامل قیمت‌ها و اطلاعات مورد نیازتان را کسب کنید.

شما می‌توانید برای اطمینان خاطر خودتان قیمت باربری اراک را با باقی مراکز مقایسه کنید. تا دیگر جای شک و نگرانی برایتان باقی نماند. آخرین قیمت را مطمئناً از ما دریافت خواهید کرد. چرا که دغدغه اصلی ما به غیر از کسب‌وکار ایجاد سهولت در حمل‌ونقل و جابجایی برای همشهریان عزیز می‌باشد. برای اینکه ما با عشق و علاقه مشغول فعالیت هستیم.

 

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت۲۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت۳۰۰ هزار تومان
کرایه خاور روباز۸۵۰ هزار تومان
کرایه کامیونت مسقف۸۵۰ هزار تومان
کرایه تکبر حسب وزن بار
دستمزد کارگر تا سه ساعت۲۰۰ هزار تومان

 

اتحادیه باربری اراک

ناوگان حمل‌ونقل و باربری اراک عضو رسمی اتحادیه باربری اراک می‌باشد. از افراد نیرومند و با قدرت جسمی بالا تشکیل‌شده که وظیفه این گروه از افراد انتقال و جابه‌جایی اسباب و اثاث سنگین می‌باشد. می‌توانند به‌راحتی لوازم سنگین شما را در طبقات ساختمان‌های بزرگ به داخل سرویس‌های باربری انتقال دهند.

بدون این‌که کوچک‌ترین خراشی بر روی دیوار وارد شود. یا وسایل شما دچار شکستگی و یا فرورفتگی و رنگ‌پریدگی شود این افراد می‌توانند وسایلی مانند گاوصندوق‌های کوچک و بزرگ، میز ناهارخوری، آینه‌های بزرگ، پیانو را جابه‌جا کنند.

قیمت‌هایی که شرکت اتحادیه باربری اراک به شما اعلام می‌کند ثابت هستند. هیچ گونه دوحرفی و دبه کردن را از ما نخواهید دید. چرا که تمامی نرخ‌های ما ثابت هستند و تغییری نخواهند کرد. ما عدالت و انصاف را در کارمان رعایت می‌کنیم تا بتوانیم مشتریانی دائمی و وفادار است. برای خودمان پیدا کنیم و با این کار مسلماً روزبه‌روز پیشرفت خواهیم کرد.

باربری ارزان اراک

ما برای مشتریان ارجمند سامانه باربری ارزان اراک تخفیفات مناسبتی و ویژه در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید در ایام تعطیل و اعیاد و مناسبت‌ها از این تخفیفات نهایت استفاده را ببرید. با نرخ‌هایی پایین‌تر از تعرفه دولتی خدمات با همان کیفیت عالی را دریافت کنید. پس این فرصت را از دست ندهید و به سرعت دست بکار شوید.

خدمات‌دهی باربری اراک به‌صورت شبانه‌روزی می‌باشد و در هر تایمی که شما انتخاب کنید. می‌توانیم بارهای شما را جابجا کنیم. اما اگر نمی‌توانید درست تصمیم بگیرید و یا زمان برنامه‌ریزی کردن را ندارید. می‌توانید با همکاری مشاوران برتر مجموعه آریوبار برنامه کامل و دقیقی را برای انتخاب زمان‌بندی مناسب انجام اسباب کشی همین‌طور شیوه و مراحل انجام کار را برنامه‌ریزی کنید.

بتوانید به‌موقع و سر تایم بارتان رابه مقصد جدید انتقال دهید بدون این‌که دچار دردسر و یا اعصاب خوردی شوید. شما می‌توانید اگر بخواهید همه مسئولیت حمل و جابجایی بار را به ما محول کنید. چرا که در سامانه ترابری باربری ارزان گروه‌هایی مجزا برای ارائه خدمات مختلف وجود دارد. اگر بخواهید ما گروهی مجزا و متخصص برای بسته‌بندی لوازم منزل داریم.

پایانه باربری اراک

افراد کارشناس و حرفه‌ای برای چیدن بار در ماشین پایانه باربری اراک نیز ارسال می‌شوند. وظیفه چنین افرادی چیدمان بار با رعایت اصول و قواعد استاندارد می‌باشد تا هیچ‌گونه فشار اضافی بر هیچکدام از وسایل وارد نشود و دچار آسیب‌دیدگی نشوند. همچنین وسایل را به‌گونه‌ای چیدمان می‌کنند که با کمترین فضا بیشترین اسباب را بتوانید انتقال دهید. به گونه ای بار چیدمان بشود، فضای خالی در بین بار باقی نماند.

همچنین خدمات نظافتی و بهداشتی نیز به مشتریان ارائه می‌گردد. می‌توانید برای تدارکات مراسم های بزرگ و پرجمعیت همچنین کارهای پذیرایی از نیروهای خدماتی استفاده کنید. ارسال کارگر پایانه باربری اراک برای بارگیری و تخلیه بار به شهرستان‌های اطراف اراک داریم. ارسال سرویس باربری کرج به اراک به همراه کارگر و به‌صورت خالی داریم اجاره سرویس باربری برای مراسمات به‌صورت رفت‌ و برگشت داریم.

 

باربری اراک

کارگر باربری

همه خدماتی که از کارگر باربری اراک دریافت می‌کنید با استفاده از کارگران کارآزموده و کاربلد می‌باشد. تمامی کارهای آن‌ها تحت نظارت مرکز آریوبار است و بر اساس زمان‌بندی و برنامه‌ریزی انجام می‌شود. یکی از خصایص ما رعایت زمان‌بندی و انجام کارها درست به‌موقع و سر تایم می‌باشد.

بسیار در کسب موفقیت‌های ما تاثیرگذار بوده و تمامی کارکنان و کارگران باربری اراک به‌صورت گروهی و همکاری با هم همه فعالیت‌ها را انجام می‌دهند. نیرو و تجهیزات برای همکاری با شرکت‌های بزرگ و تولید کننده را داریم. شما می‌توانید برای جابجایی اسباب منزل و وسایل اداره‌جات، وسایل باشگاهی و محصولات غذایی و مواد آرایشی بهداشتی و همچنین دام از جمله اسب، گوسفند، شتر و غیره با ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل اراک

حمل بار نیاز به سرویس‌های باربری مناسب دارد که در پارکینگ شرکت حمل اثاثیه منزل اراک می‌توانید ماشین‌هایی مناسب و کارآمد را پیدا کنید. از نمونه های ماشین باربری: وانت نیسان مسقف و سر باز، خاور های مسقف و سرباز، کاویان، الوند، فوتون، تریلی ۱۸ چرخ، کامیون کفی دار و غیره است.

شما لایق بهترین‌ها هستید و باربری اراک همیشه در تلاشیم تا بتوانیم کیفیت خدماتمان را روزبه‌روز افزایش دهیم. تمامی خدمات با استفاده از بروزترین روش‌های جدید و تجهیزات مخصوص و مناسب انجام می‌شود.

کارگران باربری تهران به اراک تا حد امکان با سرعت بالا کار می‌کنند تا عملیات انتقال بار سریع‌تر انجام شود. برای اینکه هر چه انجام جابجایی طولانی شود هزینه‌ها بیشتر می‌شود و ما به‌ گونه‌ای کار می‌کنیم که مشتریان ضرر نکنند. می‌توانید تنها با یک انتخاب درست که آن هم انتخاب سامانه حمل ونقل حمل اثاثیه منزل اراک است.

شماره باربری اراک

بدون جنگ اعصاب و دغدغه و نگرانی درباره وسایلتان همه وسایل رابه‌راحتی و با بهترین ماشین‌های باربری و کارگرانی جوان و خوش اخلاق به مقصد انتقال دهید. ما منتظر تماس شما با شماره باربری اراک هستیم، در صورتی که از کیفیت خدمات و قیمت های ما رضایت داشتید آریو بار را به دوستانتان هم معرفی کنید.

وظیفه ما ایجاد آسایش و سهولت در کار باربری می‌باشد پس ما با دانشی که در طی سال‌ها کسب کرده‌ایم. می‌توانیم خیلی راحت‌تر از شما و همه وسایلتان را با سرعت بالا و دقت جابه‌جا کنیم. بدون این‌که مشکلی پیش بیاید و وسیله‌ای بشکند.

با انتخاب شماره باربری اراک دیگر شکستنی در کار نیست و همه ی خدماتمان با تضمین انجام می‌شود. چرا که ما اطمینان داریم که بهترین هستیم و می‌توانیم بهترین‌ها را برای شما به ارمغان می‌آوریم.

۰/۵ (۰ نظر)
۵ نظر ارسال شده
  1. معین حیدری گفت:

    ثبت باربری چ باید بکنم

  2. […] سال‌ها سابقه خود در حوزه حمل‌ونقل به دست آورده‌ایم. باربری اراک را نیز با ارائه خدمات ثبت سفارش و به‌روزرسانی […]

  3. بهنام گفت:

    این پولی که بابت بیمه از مشتری برای حمل ونقل اثاثیه منزل گرفته میشه برای چیه

همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل