قیمت باربری بین شهری

ایجاده شده در تاریخ فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

باربری حمل بار و جابه‌جایی قطعا مستلزم تجربه و تخصص در حوزه حمل بار و جابجایی می‌باشد. قیمت تعرفه باربری بین شهری ۹۹ آماده ارائه خدمات برتر به‌صورت تمام‌وقت به شما عزیزان و مشتریان گرامی می‌باشد. از هیچ خدمتی برای شما فروگذار نمی‌مانیم تمام پرسنل ما دارای تخصص‌های کافی در حوزه جابجایی هستند. تمام افرادی که در شرکتی استخدام می‌شوند باید دوره‌های آموزشی را در خود حمل بار و باربری شهرستان بگذرانند. تا بتوانند ۱ جابجایی ایده‌آل و حرفه‌ای و تخصصی را برای شما بدون دردسر انجام دهند.

 

 

قیمت مناسب باربری بین شهری

که وقتی حمل اثاثیه منزل خود را انجام می‌دهید دچار مشکلات و استرس‌هایی هستید انتخاب ۱ شرکتی که واقعاً مطمئن باشد. کلیه نیازهای شما را برطرف کند بسیار سخت است. ولی ما به شما این اطمینان را خواهیم داد قیمت باربری بین شهری ما مناسب است.که کلیه جابجایی وسایل و اسباب منزل شما را با کلی دقت فراوان جابجا نموده و رضایت صددرصدی شما عزیزان را به دست می‌آوریم.

بسته‌بندی در باربری کار ما با پایانه باربری بین شهری به سبک کشورهای اروپایی بوده است. بارهای شما را به شیوه‌های بسته‌بندی مدرن برای شما بسته‌بندی می‌نماییم. در حین عمل جابجایی هیچ‌گونه آسیب و خسارتی نبینند و اثاثیه شما با سلامت کامل به مقصد معین برسند. در این راستا کلیه تصمیماتی که صاحب باربری ما با قیمت باربری شهری مناسب باشد .

سامانه شرکت حمل و نقل باربری ما با قیمت باربری بین شهری مناسب و با مدیریتی کاملاً مجرب و کارآزموده و همچنین کارشناسان مسئولیت‌پذیر و وظیفه‌شناس است. کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات ویژه در حوزه حمل بار و جابجایی در مناطق تهران کرج و کلیه شهرستان‌های کشور عزیزمان می باشد.

 

قیمت باربری بین شهری

 

ارزانترین قیمت باربری شهری

این باربری با حدود بیش از ۱۵ سال سابقه و شعبات فعال در مناطق مختلف تهران و کرج و تعداد ماشین‌های زیاد بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین باربری‌ ارزان به شهرستان در سطح کشور محسوب می شود.

سرویس‌دهی شبانه‌روزی با در کلیه مناطق تهران کرج و البرز با سرویس‌های ویژه وی آی پی جهت اثاث کشی ادارات منازل حمل مبل باربری تجاری و شرکت‌ها است. همچنین حمل‌ونقل وسایل منزل و تضمین صددرصدی سلامت اسباب و وسایل شما در حین جابجایی و خدمات بسته‌بندی وسایل به روش مدرن کشورهای اروپایی با استفاده است.

که در ۱۰ سال اخیر تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و پرافتخارترین شرکت‌های حمل‌ونقل در سطح کشور باشیم. در اتوبار باربری خود اطمینان حاصل می‌کنیم که همه خواسته‌ها و کیفیت

آموزش‌های دوره‌های پرسنل اتو بربر بعدی ما برای حمل اثاثیه منزل از تهران و کرج به کلیه شهرستان‌ها و همچنین به قسمت‌های مختلف سراسر ایران یکی از معمول‌ترین کارهای هر ۱ شرکت حمل‌ونقل و باربری با ارزانترین قیمت باربری شهری محسوب می شود.

 

باربری حمل بار از تهران بهکرایه نیسانکرایه خاور رو بازکرایه خاور مسقفکرایه خاور کامیون ۹۱۱
کرج۴۵۰۷۵۰۸۰۰۱۲۰۰
یزد۱۹۰۰۲۹۰۰۳۱۰۰۳۵۰۰
کرمانشاه۱۵۰۰۲۳۰۰۲۶۰۰۳۰۰۰
اصفهان۱۳۰۰۲۰۰۰۲۲۰۰۲۶۰۰
شیراز۲۱۰۰۳۲۰۰۳۵۰۰۴۰۰۰
قزوین۱۱۰۰۱۲۰۰۱۳۰۰۱۶۰۰
کرمان۲۷۰۰۴۰۰۰۴۲۰۰۴۸۰۰
زنجان۱۴۰۰۲۱۰۰۲۳۰۰۲۷۰۰
اهواز۲۲۰۰۳۴۰۰۳۷۰۰۴۱۰۰
تبریز۱۷۰۰۲۴۰۰۲۷۰۰۳۱۰۰
رشت۱۳۰۰۱۹۰۰۲۰۰۰۲۵۰۰
مشهد۲۱۰۰۳۳۰۰۳۵۰۰۴۰۰۰

 

قیمت باربری بین شهری

از این‌رو شرکت درهم به اثاثیه منزل شما در سرتاسر نقاط ایران با استفاده از موارد زیادی جهت تعالی امنیت به شما نوید می‌دهد.

که استفاده از شرکت حمل‌ونقل ما با قیمت باربری بین شهری خوب با کادری مجرب و متعهد در بسته‌بندی و جابه‌جایی کالا اثاثیه منزل و با داشتن تغذیه تخفیف ۵۰ درصدی در خدمات شما هم‌وطنان عزیز و گرامی می باشد.

مثلاً برای فرش مجتمع‌های مخصوص فرش برای تشک‌های خوش‌خواب گوشم ماهه بزرگ برای جلوگیری از کثیف شدن آسیب‌دیدگی آن‌ها برای وسایلی مانند مبل های استیل و از باب رب یا مشمع های حباب دار و همچنین برای وسایل ریز و کوچک و شکستنی آشپزخانه از کارتون‌های ۵ ناحیه و همچنین برای وسایلی که حجم زیادی دارد از کارتون‌های با حجم بالا استفاده نموده است.

تمام افرادی که برای شما در صورت نیاز ارسال شوند. آموزش‌های لازم جهت بسته‌بندی کالا را در شرکت حمل‌ونقل ما قیمت باربری بین شهری به‌ صورت کاملاً اصولی و استاندارد طی مراحل مختلف دیده‌اند. تا بتوانند یک بسته‌بندی مناسب و دقیق بر روی کالای شما انجام دهند. از خسارت‌های ناشی از آسیب دیدن آن‌ها جلوگیری نمایند.

شرکت باربری با نرخ کرایه خاور بین شهری با رعایت کلیه اصول ایمنی حمل وسایل و منزل شما را برای شما انجام می دهد. فقط و فقط کافی است با شماره‌هایی که در پایین صفحه قرار دارند تماس حاصل فرمایید.

 

تعرفه باربری بین شهری

هزینه حمل‌ونقل شما بر اساس آخرین متدهای ارائه‌شده توسط اتحادیه حمل‌ونقل بار و اثاثیه منزل محاسبه می‌شود. هیچ نگرانی برای غیراستاندارد بودن قیمت‌ها و بالا بودن بی‌دلیل آن‌ها نخواهید داشت. هنگام ارائه تعرفه باربری بین شهری توان مشتریان را در نظر می‌گیرد. براساس توانایی‌های آن‌ها تخفیفاتی را برای آن‌ها شامل می‌شود. این باربری برای مناسبت‌های مختلف تخفیف‌های مخصوصی را در نظر می‌گیرد.

برای مثال برای کسانی که زندگی تازه تشکیل داده‌اند و اساس آن‌ها شامل جهیزیه می‌باشد. همچنین برای افرادی که سیسمونی نوزاد جابه‌جا می‌کنند.

تخفیفات ویژه و مخصوص به آن افراد را در نظر می‌گیرد قیمت باربری بین شهری بیشترین تلاش خود را کرده‌است. هزینه‌ای کمتر نسبت‌به باربری‌های دیگر داشته باشد هرچند که هزینه‌ها طبق نرخ اتحادیه باربری بین شهری انجام می‌شوند.

 

نحوه محاسبه قیمت باربری بین شهری

 

نحوه محاسبه باربری

برای حساب کردن هزینه های باربری باید چیزهایی را که به کرایه ماشین اضافه می‌شوند حساب کنید. که عبارت‌اند از: هزینه بارگیری، هزینه باسکول، چند جا بارگیری، و هزینه بیمه و بارنامه، و به این نکته توجه داشته‌باشیم. هزینه‌های صدور بارنامه دولتی و کمیسیون باربری در محاسبه‌ی باربری بین شهرها حساب می‌شوند.

برای محاسبه نرخ کرایه بار باید به نوع بار و نوع وسیله باربری که هزینه‌ها نسبت‌به ماشین‌های باربری متفاوت است توجه کرد. هزینه‌های باربری بین‌شهری با هزینه‌های باربری بین استانی متفاوت است و به طبع قیمت‌های آن‌ها هم متفاوت خواهد بود.

نحوه محاسبه هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد که چند مورد را در این‌جا می‌گوییم:

۱_ اول باید به ماشینی که بار ما را حمل می‌کنند توجه کنیم زیرا ماشین‌ها با یکدیگر فرق می‌کند. قیمت‌ها هم نسبت‌به این ماشین‌ها عوض می‌شوند. برای مثال نحوه محاسبه هزینه باربری با وانت با هزینه باربری با تریلی کاملاً فرق دارد و همچنین میزان سوخت این ماشین‌ها و مقدار مصرفشان کاملاً متفاوت است.

۲_ وقتی‌که ماشین حمل بار به خواسته شما توقف می‌کند برای این‌که منتظر چیزی یا کسی بماند. یا این‌که در محلی که قرار است بارگیری شود به دلیل دیر رسیدن شما منتظر بماند شما باید هزینه‌های اضافی را متقبل شوید.

۳_ سه اگر ماشین حمل بار در وسط راه به خواسته شما مسیر عوض کنند و از یک مسیر تازه برود. شما باید هزینه‌های اضافی را پرداخت کنید.

۴_ هر چقدر بارهایی را که شمامیخواهید حمل کنید. بزرگ‌تر سنگین‌تر و گران‌قیمت‌تر باشند. مانند یخچال مبل و… هزینه‌های باربری هم متفاوت خواهد بود.

۵_ اگر شما نظرتان برای حمل‌ونقل عوض شد و نخواستید که بار خود را جابه‌جا کنید. درصورتی‌که ماشین حمل بار در راه باشد بر شما باد هزینه‌های اضافی را پرداخت کند.

 

نرخ کرایه نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰

 1. نرخ کرایه نیسان سال ۱۴۰۰ تهران به قزوین ۹۰۰ میباشد.
 2. کرایه نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰ تهران به کرمانشاه ۱۵۵۰ میباشد.
 3. نرخ نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰ تهران به رشت ۱۳۰۰ میباشد.
 4. نرخ کرایه سال ۱۴۰۰ تهران به چالوس ۱۲۰۰ میباشد.
 5. نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰ تهران به گیلان ۱۳۰۰ میباشد.
 6. کرایه نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰ تهران به همدان ۱۳۰۰ میباشد.
 7. نرخ نیسان سال ۱۴۰۰ تهران به مشهد ۲۳۰۰ میباشد.
 8. هرینه نیسان سال ۱۴۰۰ تهران به شیراز ۲۴۰۰ میباشد.
 9. نرخ کرایه  سال ۱۴۰۰ تهران به تاکستان ۱۰۰۰ میباشد.
 10. کرایه نیسان سال ۱۴۰۰ تهران به قم ۹۵۰ میباشد.
 11. قیمت نیسان سال ۱۴۰۰ تهران به زنجان ۱۲۰۰ میباشد.
 12. مبلغ نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰ تهران به بابل ۱۴۰۰ میباشد.
 13. نرخ کرایه نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰ تهران به کرمان ۳۰۰۰ میباشد.
 14. نرخ کرایه نیسان بین شهری سال ۱۴۰۰ تهران به خوزستان ۲۳۰۰ میباشد.

لازم است بدانید کلیه قیمت های باربری بین شهری در ایام سال مختلف و میزان بیمه شما قابل تغییر و دارای نوسان هم می باشند.

تعرفه باربری بین شهری ۱۴۰۰

تا حدی که شما بخواهید بار و لوازم شما را به کالای که شما دارید با ارزش مطابق آن برای شما بیمه کرده ایم. به‌ازای هر ۱ میلیون تومان ۱ هزار تومان از شما بابت بیمه دریافت می‌گردد. تعرفه باربری بین شهری ۱۴۰۰ با روایت کیفیتی که در کار و جابه‌جایی خود در یکی از باربری‌های برتر جابجایی است.

تعرفه باربری بین شهری ۱۴۰۰ هیچ خدمتی را به شما همشهریان و مشتریان دریغ نمی‌کند. هر حال حاضر به خدمت‌گذاری به شما عزیزان هستیم معلوم نیست. در چه ساعتی از شبانه‌روز به یاد حمل بار و جابه‌جایی خودرو می‌افتید به‌قدر کافی است. با شماره‌های قیمت باربری بین شهری تماس بگیرید. تمام تلاش خود را می‌کنیم که بتوانیم جابجایی را به امری ساده برای شما مبدل سازیم.

متاسفانه بیشتر باربری های شهرستان ها و افراد سود جو به دروغ به شما اعلام می کنند. بار شما بیمه است این در حالی است که حمل بار داخل شهری بیمه ندارد فقط حمل بار بین شهری بیمه دارد. در صورتی که بارنامه دست نویس و فاکتور دولتی نبود بار شما بیمه نیست لطفا فریب این اشخاص و شرکت ها را نخورید. تمام تلاش خود را می‌کنیم که بتوانیم جابجایی را به امری ساده برای شما مبدل سازیم. تمام قیمت باربری بین شهری در صورتی بار شما بیمه است که بارنامه رسمی دولتی که دو برگی است.

 

حمل و نقل بین شهری

شرکت حمل بار حمل‌ونقل بین‌شهری از مبدأ تهران و کرج به رشت را برای شما ارسال می‌کند. ارائه بیمه‌نامه معتبر راننده مجرب و متعهد با انواع خودروهای حمل بار و جابه‌جایی در خدمت شما هستیم. شرکت باربری حمل‌ و نقل بین‌شهری خدمت شما عزیزان است تفاوت بسیار زیادی بین حمل‌ونقل بین‌شهری و شهری وجود دارد. شرکت حمل‌ونقل باربری ما به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی به آن رسیدگی کرده‌است.

افراد متعهد و مسئولیت‌پذیر که راننده شرکت حمل‌ و نقل بین شهری هستند. برای انتخاب دقت بیشتری را منظور می‌کنند. شرکت باربری حمل بار به با داشتن انواع مچ مشتری‌های مختلف ماشین‌های مختلف را برای ایشان ارسال می‌نمایند.

شرکت باربری بین شهری آماده ارائه خدمات باربری در سطح شهر تهران می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید تهران در مرکزیت استان تهران واقع‌شده و یکی از کلان‌شهرهای بزرگ ایران می‌باشد. بدلیل پوشش گیاهی کم دارای آب‌وهوایی بسیار گرم و خشکی می‌باشد.

۳۴ نظر ارسال شده
 1. […] بار باربری خاور ما دارای حمل بار بین‌شهری نیز می‌باشد تمام جابه‌جایی‌های بین‌شهری شما را با […]

 2. […] از ماشینی که برای باربری شهرستان خود نیاز دارید از قیمت باربری بین‌شهری برخوردار […]

 3. […] شرکت با  قیمت باربری بین شهری مناسب ما به شما اطمینان می دهد که در صورت رزرو بار شما […]

 4. […] لحاظ قیمت باربری بین شهری منصفانه و مشتری مداری برتر در باربری های استان و […]

 5. […] تمام بارهای برون‌شهری شما را انجام می‌دهد به وسیله باربری بین شهری تمام جابه‌جایی‌های شما به خارج از استان را انجام […]

 6. […] باربری بین شهری که با این‌که سهم بسیاری از جابه‌جایی در سطح کشور را انجام می‌دهد و با استفاده از بهترین ماشین‌ها و بهترین کارگران و بهترین افراد و پرسنل باتجربه بهترین جابجایی را برای شما در باربری فوق‌العاده حرفه‌ای و تخصصی خود انجام می‌دهد. […]

 7. […] از خدماتی که باعث شده باربری بین شهری نسبت به باربری های دیگر کاملاً متمایز باشد. پوشش‌دهی […]

 8. […] خدمت‌گزاری تجربه‌ای دست‌نیافتنی دروازه جابجایی و حمل بار بین شهری و کالا به دست آورده و تمام این اطلاعات را با ساده‌ترین […]

 9. […] با خواندن متن بالا و آشنایی با شیوه جابه‌جایی بار توسط قیمت باربری بین شهری شهری کرج هنوز سوالاتی در این زمینه و درمورد جابجایی […]

 10. […] مناطق اطراف تهران و کرج قیمت‌ باربری بین شهری مطلوب‌تری به شما عزیزان ارائه می‌دهیم ارسال بار و […]

 11. […] از قیمت باربری بین شهری و شهرستان ما استفاده نمایید ما با سالیان سال تجربه که […]

 12. […] دهند فقط باربری هایی که دارای مجوز های بین شهری با قیمت باربری بین شهری مناسب هستند می توانند بار شما را بیمه […]

 13. […] قیمت باربری بین شهری در باربری ما یا همان نرخ باربری در باربری حمل بار از کرح به شهرستان معمولاً پایین‌تر از قیمت‌های باربری‌های دیگر است زیرا سامانه باربری ما با از بین بردن واسطه‌ها و رابطه مستقیم میان باربری و صاحب کالا توانسته است تا حد زیادی صاحبان کامیون را با مشتری‌ها در ارتباط کند و میزان کمیسیون و درصدی که آن‌ها برمی‌دارند از کرایه کسر می‌گردد. […]

 14. […] باربری آریو بار با خاور ارزان قیمت دارای مجوز حمل و نقل باربری بین شهری نیز می باشد.که با نام رسمی نسیم بار در حوزه باربری بین […]

 15. […] مناطق اطراف تهران و کرج حمل بار بین شهری مطلوب‌تری به شما عزیزان ارائه می‌دهیم ارسال بار و […]

 16. […] می‌کند استفاده از باربری نیسان کرج به‌عنوان سامانه حمل بار بین شهری خود یکی از مزایایی که دارد استفاده از خدمات متمایز […]

 17. […] زیر قیمت اتحادیه است و ما علاوه بر کیفیت بالا یکی از ارزان ترین باربری بین شهری منزل های استان هستیم ما به شما اطمینان می دهیم با منصف […]

 18. […] نیستیم بلکه یک باربری تمام‌عیار و عالی هستیم باربری باربری بین شهری ما با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه حمل‌ونقل […]

 19. […] موکت شده مخصوص اثاث کشی می باشند همچنین دارای خودروهای حمل بار بین شهری و انواع کشنده برای انواع کالای تجاری تجهیزات و ماشین […]

 20. […] حوزه سامان‌دهی حمل‌ونقل کالا به حساب می‌آید یک شرکت باربری بین شهری همه‌چیز تمام آماده خدمات بسته برای شما عزیزان و […]

 21. […] برای اطلاع از قیمت دقیق باربری بین شهری می‌توانید با ثبت سفارش در صفحه اصلی خدمات باربری آریو […]

 22. […] کرج به کرمان ما دارای کلیه خودرو های حمل بار بین شهری می باشد و درصدد است تا کلیه ی امور حمل و نقل شما کار […]

 23. […] بگیرند خودروی نیسان یک خودروی مقرون‌به‌صرفه با قیمت باربری بین شهری مناسب لوازم و وسایل شما را به شهرستان مورد نظرتان […]

 24. […] مورد نیاز در انتهای ثبت سفارش می‌تواند از میزان قیمت حمل بار بین شهری که ثبت سفارش کرده مطلع شوید سامانه حمل و نقل و ثبت […]

 25. […] تا صد جابجایی کنار شماست و تمام تجربیات خود در راستای حمل بار بین شهری را در اختیار شما عزیزان […]

 26. […] ساعت به همشهریان محترم در استان البرز می‌باشد سامانه باربری بین شهری با ارائه خدمات ویژه و متمایز همیشه و در همه حال و آماده […]

 27. […] ‌روزی ۲۴ ساعته برای بارهای شهرستان خود بیمه حمل‌ونقل باربری بین شهری قرار داده است این باربری ۲۴ ساعته دارای مجوز اتحادیه […]

 28. […] هم هست. ایده ها چمدان سبک هستند و تجربه حمل و نقل بین شهری نیز به سفر می انجامد و به طور گسترده ای تحت تأثیر قرار […]

 29. […] و جابه‌جایی خود را به باربری کرج به یزد بسپارید برترین قیمت باربری بین‌شهری در کل کشور هستیم و آماده خدمات برتر به شما در کلیه نقاط […]

 30. رضا گفت:

  منصفانه ترین باربری بین شهری هستین خیلییی ممنونم

 31. […] تخصصی حمل بار به رشت دارای مجوز رسمی از وزارت راه برای حمل بار بین‌شهری در جاده‌های سطح کشور می‌باشد. سعی بر این است از کادری […]

 32. […] تعرفه‌های مناسب کرایه نیسان برای باربری بین‌ شهری و تعرفه خاور در مسیرهای شهرستان و کرایه مناسب برای […]

 33. […] اطمینان کردن در حمل بار بین شهری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. لوازم و وسایل خود را […]

 34. […] اتوبار داخلی تهران حمل‌ونقل خود باربری بین‌شهری را نیز افزوده‌است. در صورت حمل بار در داخل تهران و خارج […]

همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل