قیمت باربری

ایجاده شده در تاریخ خرداد ۵, ۱۴۰۲

شرکت باربری آریو بار با ارائه قیمت باربری در تهران هزینه باربری بین استانی کرایه باربری بین‌شهری است. هزینه باربری اثاث منزل و ارائه خدمات حمل بار از تهران به شهرستان با قیمت مناسب است. همچنین آیتم‌هایی از قبیل محاسبه آنلاین هزینه باربری و نرخ اتحادیه باربری تهران تعرفه های مناسب اسباب‌کشی و قیمت‌هایی که برای ماشین سنگین است. لیست قیمت باربری در شهرهایی مانند تهران، کرج و تبریز قیمت حمل بار با نیسان کرایه حمل بار به شهرستان نرخ کرایه نیسان برای بین‌شهری است.

همچنین تعرفه‌های مناسب کرایه نیسان برای باربری بین‌ شهری و تعرفه خاور در مسیرهای شهرستان و کرایه مناسب برای انواع وانت‌بار بین‌شهری هزینه حمل بار در تهران چقدر است؟ همچنین هزینه حمل بار در داخل شهر و تعرفه باربری درون‌شهری و همچنین اصلا هزینه اسباب‌کشی در تهران و کرج چقدر است؟ قیمت حمل بار در تهران چقدر است دستمزد کارگر بسته‌بندی و اسباب‌کشی چقدر است استعلام قیمت باربری در تهران را دارید. می‌توانید از سامانه حمل‌ونقل باربری آریوبار کمک گرفته و ماشین موردنظر خود را با قیمت تعیین‌شده رزرو نمایید.

 

فهرست مطالب {نمایش سر فصل ها}

هزینه حمل بار به شهرستان

شرکت باربری آریوبار با دارا بودن انواع ماشین جابجایی آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان و مشتریان گرامی است. قیمت‌های مناسب و مقرون‌به‌صرفه برای جابجایی برای حمل بار به تمام مناطق کشور و حمل بار در فاصله‌های بسیار طولانی در خدمت شما عزیزان است.

این شرکت با قیمت باربری بین‌شهری و هزینه حمل بار به شهرستان و هزینه حمل بار داخلی کرایه خاور برای داخل شهر و همچنین هزینه جابجایی بار با نیسان بار و وانت‌بار به کلیه مناطق و کلا هزینه‌هایی که بابت حمل اثاثیه منزل و قیمت اسباب‌کشی است. همچنین نرخ اتحادیه باربری تهران و تمام مسائلی که به شما عزیزان برای جابه‌جایی نیازمند آن هستیم، در خدمت شما عزیزان است.

 

قیمت باربری بین شهری

قیمت باربری بین شهری

برای شما ممکن است اتفاق‌افتاده باشد که بخواهید محاسبه کنید. قیمت باربری بین‌شهری برای حمل بار از تهران به حد چه از شهرستان‌های کشور چگونه محاسبه می‌شود. این قیمت به‌صورت تقریبی در چه حدودی است. تا بتوانیم برنامه‌ریزی‌های خود را بر اساس هزینه حمل بار بین‌شهری محاسبه کنید. شرکت باربری آریو بار با قرار دادن لیست قیمت باربری بین‌شهری برای شما عزیزان خیلی از مشکلات شما را در حوزه جابجایی چاره‌اندیشی کنید.

با ارائه قیمت شفاف روشن بدون هیچ‌گونه افزایش با بیمه رایگان و همچنین بارنامه دولتی رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. قیمت باربری بین‌شهری آریو بار را می‌توانید در لیستی که در پایین همین پست قرار دارد مشاهده نمایید. اطلاع از قیمت‌های به‌روز و شفاف منصفانه یکی از خدماتی است که شرکت حمل‌ونقل باربری بین‌شهری ما در اختیار شما عزیزان قرار داده‌است.

شرکت باربری که قیمت مناسب و شفاف و همچنین مناسب مقرون‌به‌صرفه به شما عزیزان ارائه می‌دهد. در صدد رفع سوءتفاهم جهت قیمت کرد. زیرا برای جابجایی با هزینه و مقدار پولی که شما پرداخت می‌کنید امکان می‌پذیرد. شرکت باربری باید قیمتی تعیین‌شده به شما ارائه دهد. شما فکر جیب خودتان را بکنید و از مشکلات احتمالی در صورت شفاف نبودن قیمت‌ها و محاسبه هزینه‌ها آن‌ها را مطلع سازید. همچنین برنامه‌ریزی خیلی از مردم برای کسب قیمت‌های مناسب کمک میکند تا برنامه ریزی کنید.

 

باربری حمل بار از تهران بهکرایه نیسانکرایه خاور رو بازکرایه خاور مسقفکرایه خاور کامیون ۹۱۱کرایه وانت بار بین شهری
کرج۴۵۰۷۵۰۸۰۰۱۲۰۰۴۰۰
یزد۱۹۰۰۲۹۰۰۳۱۰۰۳۵۰۰۱۷۰۰
کرمانشاه۱۵۰۰۲۳۰۰۲۶۰۰۳۰۰۰۱۴۰۰
اصفهان۱۳۰۰۲۰۰۰۲۲۰۰۲۶۰۰۱۲۰۰
شیراز۲۱۰۰۳۲۰۰۳۵۰۰۴۰۰۰۲۰۰۰
قزوین۱۱۰۰۱۲۰۰۱۳۰۰۱۶۰۰۱۰۰۰
کرمان۲۷۰۰۴۰۰۰۴۲۰۰۴۸۰۰۲۶۰۰
زنجان۱۴۰۰۲۱۰۰۲۳۰۰۲۷۰۰۱۳۰۰
اهواز۲۲۰۰۳۴۰۰۳۷۰۰۴۱۰۰۲۱۰۰
تبریز۱۷۰۰۲۴۰۰۲۷۰۰۳۱۰۰۱۶۰۰
رشت۱۳۰۰۱۹۰۰۲۰۰۰۲۵۰۰۱۲۰۰
مشهد۲۱۰۰۳۳۰۰۳۵۰۰۴۰۰۰۲۰۰۰

 

قیمت باربری بین استانی

شرکت حمل‌ونقل باربری بین‌استانی با ارائه خدمات و امدادهای اولیه حمل‌ونقل و جابجایی در خدمت شما عزیزان است. تا جابجایی و حمل اثاثیه منزل را به‌نحو احسن و همچنین قیمت باربری بین استانی مناسب برای شما انجام دهد. شرکت باربری به این استانها با ارائه قیمت‌های منصفانه جهت حمل بار و جابه‌جایی در خدمت شما است. قیمت‌های رقابتی در حوزه حمل بار و جابجایی را با سامانه حمل‌ونقل و باربری که با آن اعتماد دارید جابجا نمایید.

این شرکت با دارا بودن انواع ماشین جابجایی در خدمت شما عزیزان است. تا بتوانیم جابجایی با قیمت مقرون‌به‌صرفه و منصفانه زیر نظر پرسنل مجرب و کارآزموده را انجام دهید. این شرکت خدمات قیمت باربری بین‌استانی را با ارائه خدمات ویژه و تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌دهد. تا بتوانید یک جابجایی مقرون‌به‌صرفه و با قیمت مناسب در محدوده بین‌استانی را تجربه کنید.

شرکت حمل‌ونقل عالی و بار در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید انتقال بار و جابه‌جایی بین بستانی را به‌خوبی هر چه بهتر در منطقه و استان خودتان به استان دیگری از کشور جابه‌جا نمایید انتقال بار از هر استان به استان دیگر را انتقال بار بین استانها گویند مفتخریم که با ارائه قیمت باربری بین‌استانی در خدمت شما عزیزان هستیم با یکی دیگر از عوامل گنگ در حوزه حمل بار و جابه‌جایی را برای شما ارائه کنیم.

 

نرخ اتحادیه باربری تهران

نرخ اتحادیه باربری تهران

شرکت حمل‌ونقل باربری تهران با مجوز اتحادیه حمل‌ونقل و با نرخ اتحادیه باربری تهران در خدمت شما عزیزان است. شرکت باربری تهران با مجوز حمل‌ونقل و جابجایی درخدمت شما عزیزان است. بتوانید یک جابجایی مطمئن با قیمت مناسب را انجام دهید. شرکت باربری تهران در خدمت شما عزیزان است. تا با عضو بودن در اتحادیه حمل‌ونقل استان تهران و ارائه قیمت‌های مصوب اتحادیه حمل‌ونقل باربری تهران در خدمت شما عزیزان باشد.

نرخ اتحادیه باربری تهران زیر نظر اتحادیه باربری تهران تعیین‌شده است. تا بتواند جابجایی را با قیمت مناسب و افراد باتجربه برای شما عزیزان انجام دهد. شرکت باربری که تمام بساط خود را در جهت ارائه خدمات و نرخ مناسب جهت حمل بار و جابه‌جایی در اختیار شما در منطقه تهران قرار داده‌است. از شرکت ما با رعایت و در صدد کم کردن هزینه‌ها تمام نرخ‌هایی که هر اتحادیه صنف باربران در نظر گرفته‌است را استفاده می‌کند.

جابجایی و حمل بار را با قیمت عادلانه و منصفانه در هر یک از منطقه‌های کشور برای شما با قیمت مقرون‌به‌صرفه و متناسب انجام می‌دهد. شرکت باربری آریو بار قیمت‌های نرخ اتحادیه حمل بار در تهران را با در نظر گرفتن فاصله مبدا تا مقصد و همچنین تعداد طبقات شما در نظر می‌گیرد. معمولاً هزینه‌ها به‌صورت توافقی است. با مشاوران می‌توانید درصدد برآورده از یا تماس بفرمایی مفتخریم که خدمت‌گزار شما در نرخ حمل بار و جابه‌جایی و روشن‌سازی تمام وسایط جابجایی برای شما است

محاسبه آنلاین هزینه باربری

بر آنیم با تلاش شبانه‌روزی و خدمات ویژه در بستر جهانی اینترنت در خدمت شما عزیزان باشیم. با سال‌ها تجربه و استراتژی بلندمدت مدیریت سامانه حمل‌ونقل بار در خدمت شما عزیزان هستیم. با لحاظ اتخاذ قیمت‌های حمل بار و جابه‌جایی مفتخریم که یک اپلیکیشن برای اعلام بار و محاسبه آنلاین هزینه باربری طراحی کنیم. شرکت باربری ما با محاسبه آنلاین هزینه حمل بار و قیمت حمل بار بین‌شهری اینترنتی در خدمت شما عزیزان است.

شما می‌توانید با ثبت سفارش در صف نخست از محاسبه آنلاین هزینه باربری برخوردار شوید. می‌توانید با ثبت نظرات در صفحات نخست و سایت اینترنتی باربری آریو بار از قیمت‌های آنلاین اطلاع به عمل بیاورید و با ثبت سفارش در این صفحه از قیمت‌های به‌روز سامانه حمل‌ونقل مطلع گردید. شما می‌توانید با ارائه سوالاتی که برای شما در نظر گرفته‌شده است. از قیمت جابجایی اطلاعات کامل را بدست بیاورید.

شرکت با ارائه صفحه ثبت سفارش قیمت را به‌صورت آنلاین و لحظه‌ای به وسیله مشاوران متخصص در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. با ارائه قیمت‌های مناسب جهت حمل بار و ارائه قیمت آنلاین هزینه جابجایی درخدمت شما عزیزان هستیم. تا بتوانیم خدمت‌گزاری مناسب جهت رفع کلیه نیازها و قیمت به‌روز با اطلاع از محاسبه آنلاین هزینه باربری در خدمت شما عزیزان باشیم.

لیست قیمت باربری تهران

شرکت باربری آریو بار با ارائه لیست قیمت باربری در تهران و همچنین کلیه نرخ های جابجایی را به‌نحو احسن و با قیمت مناسب برای شما عزیزان انجام دهد. شرکت باربری آریو بار با ارائه خدمات و لیست قیمت باربری تهران است در خدمت شما عزیزان است. تا بتوانیم جابجایی را با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه در هر منطقه از تهران انجام دهید. قیمت خاور مسقف مخصوص حمل اثاثیه منزل در حدود ۸۰۰ الی ۹۵۰ هزار تومان محاسبه می‌گردد.

این قیمت به‌صورت سه ساعت محاسبه می‌کنند تا از روی رضایت هر ساعت اضافه در حدود ۱۵۰ هزار تومان و قیمت اولیه کامیون اضافه می‌گردد. از قرار قیمت کارگر برای طبقات پایین از حدود ۱۲۰ هزار تومان آغاز شده و در طبقات بالاتر قیمت بستگی به طبقه افزایش می‌یابد.

شرکت باربری آریو بار با ارائه لیست قیمت حمل‌ونقل باربری در پایتخت درصدد رفع نیازهای شما پایین‌ترین نرخ ممکن در قیمت‌های حمل بار را از تهران به کلیه مواد را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌است. اگر قصد حمل‌ونقل و جابجایی از هم یکی از قسمت‌های جنوب به شهرستان را نیز دارید. می‌توانید با شماره تماس شرکت باربری تماس بگیرید. قیمت مورد نظر خود برای حمل بار از هر یک از مناطق و استان‌های کشور عزیزمان ایران انجام دهید.

 

تعرفه اسباب کشی 1401

تعرفه اسباب کشی ۱۴۰۲

هزینه و تعرفه اسباب‌کشی ۱۴۰۲ و حمل اثاثیه منزل یا اساس کشی در سال هزار و چهارصد و یک مطابق با نرخ‌های مصوب اتحادیه حمل‌ونقل محاسبه می‌گردد. به‌طور روی‌هم‌رفته برای یک حمل اثاثیه منزل بار داخلی برای هر یک ماشین به‌ازای سه ساعت یک مبلغی را پرداخت می‌کنید. ولی تعرف اسباب کشتی در سال ۱۴۰۲ مطابق با توقعات شما محاسبه می‌گردد.

در حدود یک‌بار داخلی نزدیک در یک منطقه در مسافت‌های کوتاه و داخلی درحدود از ۹۵۰ هزار تومان کرایه یک خاور و سه کارگر شروع‌شده و بستگی به طبقات شما و فاصله مبدا تا مقصد افزایش می‌یابد. مثلاً اگر مقصد شما دورتر باشد مقداری به هزینه افزوده می‌شود. اگر مقصد شما نزدیک باشد ولی طبقات شما بالا باشد مبلغ هزینه نیز جهت افزایش نرخ اسباب‌کشی به تعرفه اسباب‌کشی اضافه می‌گردد.

تعرفه حمل‌ونقل باربری برای قیمت اسباب‌کشی در سال هزار هزار و چهارصد و دو مطابق با قیمت‌های مصوب می‌باشد. شرکت ما با دارا بودن انواع ماشین حمل اثاثیه منزل در خدمت شما است. تا بتوانید یک قیمت مناسب جهت حمل بار و اثاثیه منزل داشته باشید. قیمت‌هایی مناسب با ماشینی مخصوص اسباب‌کشی از شرکت سامانه باربری آریو بار دریافت کنید.

همچنین در صورت نیاز برای اسباب‌کشی اگر می‌خواهی تعرفه ی مناسب برای اسباب‌کشی داشته باشید. سعی کنید بسته‌بندی را خودتان انجام دهید. در صورت بسته‌بندی نامناسب تعرفه اسباب‌کشی ممکن است افزایش پیدا کند. بسته‌بندی صحیح و مرتب و همچنین باکیفیت را می‌توانید از سامانه باربری آریو بار دریافت کنید. مطابق با قیمت‌های روز از طریق مشاوران به‌صورت تلفنی به شما عزیزان اعلام می‌گردد با یک تماس می‌توانید از قیمت بسته‌بندی برای اسباب‌کشی در سال هزار و چهارصد و یک بهره‌مند شوید.

قیمت باربری اثاث منزل

قیمت باربری اثاث منزل در بسیاری از نقاط و منطقه ها متفاوت است. مثلاً در تهران و کرج قیمت با هم فرق دارد. در اراک در تبریز و یا در هر شهر دیگری قیمت باربری اثاث منزل با هم مغایرت دارد. بله به دلیل پایین و یا بالا بودن قیمت شاید بعضی از ما فکر کنیم که کیفیت کار بیشتر است یا بهتر است. در بعضی از شهرستان‌های کشور مشاهده شده‌است. که باربری‌های متخصص با قیمت بسیار مناسب‌تری لوازم و وسایل شما را جابجا می‌کند.

 

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت۲۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت۳۵۰ هزار تومان
کرایه خاور برای سه ساعت۷۵۰ هزار تومان
کرایه کامیونت اسباب کشی۸۰۰ هزار تومان
کرایه تریلیتماس بگیرید
دستمزد کارگر اسباب کشی۲۰۰ هزار تومان

 

این باور غلطی است که کیفیت با قیمت بالاتری عرضه می‌گردد. خیر این امر بسیار اشتباه است اشتباه فکر می‌کنید. که قیمت باربری برای حمل اثاثیه منزل در نقاط مختلف با تفاوت بسیاری انجام می‌شود. دلیل بر بالا بودن کیفیت آن است در شهرهایی مانند تهران و کرج که از ترافیک و حجم طبقات بیشتری در جابه‌جایی روبه‌رو می‌شویم. قطعا هزینه‌ها افزایش می‌یابد زیرا کارگرانی که برای حمل بار از طبقات بالاتر وسایل و لوازم شما را حمل‌ونقل می‌نمایند. قطعا با فشار بسیار بیشتری روبه‌رو هستند و همچنین درخواست هزینه بیشتری می‌کنند.

عواملی که در قیمت باربری اثاث منزل تاثیر گذار است عبارت است از قیمت کارگران قیمت کارگران از کارگر بسته‌بندی محسوب می‌شود. تا کارگر حمل بار بسته‌بندی بسیاری از لوازم و وسایل قطعا از دشواری بالاتری برخوردار است. از مواد اولیه بسته‌بندی بیشتری استفاده می‌شود. مواد بسته‌بندی یا لوازم بسته‌بندی مانند باب ربط بسیار گران‌قیمت‌تر هستند. لوازمی که با این وسایل بسته‌بندی می‌شوند قطعا هزینه بیشتری برای بسته‌بندی لوازم شما را دربرمی‌گیرد.

 

قیمت باربری تهران

قیمت کارگر اسباب کشی

هزینه طبقات جابجایی شماره است وقتی کارگران برای جابجایی بار شما می‌آیند. هرچه طبقات مبدا و مقصد بالاتر باشن درخواست هزینه بیشتری می‌کنند. مسئله بعدی میزان و حجم بار شما از هر چه شما بیشتر باشد. قیمت کارگر اسباب کشی بیشتری بابت جابجایی آن باید فردا خواهید زیرا ماشین موردنظر برای جا دادن وسایل شما بزرگ‌تر می‌شود. مثلاً درآورد که از اوقات که وسایل شما به‌اندازه یک وانت است که هزینه کمتری بابت قیمت باربری اثاث منزل برای آن متحمل می‌شوید.

وقتی وسایل و لوازم شما به‌اندازه یک خاور است. قطعا هزینه شما افزایش‌یافته و مبلغ و کرایه ماشین حمل بار و جابه‌جایی و همچنین تعداد کارگران نیز افزایش می‌یابد. می‌توانند لوازم و وسایل شما را با قیمت مناسب‌تری برای شما جابجا نمایند.

شرکت ما با قیمت کارگر اسباب کشی با استفاده از ماشین‌های کامیونت مسقف بزرگ یا کامیونت‌های مبلی با طول بسیار بالا و ارتفاع و عرض بالا توانسته‌است لوازم و وسایل شما را به‌صورت کلی معمولاً در یک خانه‌ی ۱۰۰ متری را درون یک خاور مسقف جا دهد. که این خودش یک گون پس‌انداز محسوب می‌شود وقتی لوازم و وسایل شما فقط درون یک خاور جا می‌شود. قطعا هزینه کمتری پرداخت می‌کنید تا اینکه مقداری از آن بماند و از باربری شرکت حمل‌ونقل درخواست ماشین بعدی یا حتی وانت‌بار نمایید.

قیمت باربری از تهران به شهرستان

شرکت ما با استفاده از نرخ‌های اتحادیه و تلاشی که در جهت پیدا کردن قیمت‌های مناسب و کم کردن هزینه‌های جابجایی در نظر گرفته‌است. قیمت باربری از تهران به تمام شهرستان‌ های کشور را در لیستی که در پایین این تگ مشاهده می‌کنید قرار داده‌است. تمام قیمت‌های باربری از تهران به شهرستان به تمام شهرستان‌های کشور را می‌توانید در لیست پایین مشاهده نماییم.

درصورتی‌که شهرستان شما درون لیست نیست می‌توانید با سامانه حمل‌ونقل تماس بگیرید. کرایه باربری ماشین موردنظر خود از تهران به شهرستان را از مشاوران ما استعلام نمایید. همچنین شرکت ما دارای انواع ماشین برای حمل بار از تهران به تمام شهرستان‌ها را دارا می‌باشد. که عبارت است از وانت‌بار خاور های روباز خاور های مسقف نیسان و کامیونت ۱۰ تن تک و ۱۰ چرخ یا همان جفت و ۱۵ تن و دیگر ماشین‌های حمل بار و جابه‌جایی در خدمت شما عزیزان است.

تا لوازم و وسایل شما را با خودروی مناسب و موردنیاز شما برای شما جابجا نماید. شرکت باربری از تهران به شهرستان تمام بارهای شما را برای شما بیمه نموده و با بیمه حمل بار و جابجایی به شهرستان مورد نظرتان ارسال می‌نماید. لازم است بدانید که لیست قیمت باربری تهران به شهرستان در بعضی از ایام سال متفاوت است و دارای تغییر می‌باشد.

در جهت استفاده از خدمات شرکت ما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت‌ باربری تهران به شهرستان نیز با شماره‌هایی که در صفحه قرار دارند. همچنین دکمه سبز تماس کناری که در کنار صفحه قرار دارد. ارتباط برقرار کرده و ماشین موردنظر خود را رزرو نمایید. در تلاش هستیم تا بتوانیم با ارائه خدمات ویژه و تخصصی جابجایی لوازم و وسایل شما را به‌نحو احسن به شهر موردنظر ایشان ارسال نماییم.

 

قیمت باربری نیسان وانت بار

نرخ اتحادیه وانت بار تهران(نرخ کرایه وانت بین شهری)

شرکت باربری آریو بار با دارا بودن انواع ماشین که قسمتی بالاتر در همین مقاله به آن اشاره کردیم. دارای انواع وانت‌بار و نیسان بار جهت حمل بار و جابه‌جایی نیز می‌باشد. همچنین برای اتخاذ نرخ اتحادیه وانت‌ بار تهران با مشاهده لیست قیمت اتحادیه صنف باربری استان تهران قیمت‌هایی را برای حمل بار در داخل و بینش در مقصد گرفته‌است.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت و یا پایین همین متن از قیمت نرخ اتحادیه وانت‌بار تهران استاد جدید مطلع گردید این شرکت ماشین‌های مورد نیاز شما را برای شما ارسال می‌نماید. با اتخاذ قیمت‌های منصفانه و عادلانه به شما این اطمینان را می‌دهد. که تمام وانت‌بارهایی که برای شما ارسال می‌شود. کاملاً مجهز بوده و رانندگان کارآزموده و آشنا به حمل بار و جابه‌جایی باشند.

به‌طور معمول نرخ کرایه وانت‌ بار بین شهری در حدود ۱۸۰ هزار تومان برای بارهای داخلی و مسیرهای کوتاه محسوب می‌شود. این وانت‌ها به‌صورت کفی مبلی و ساده در اختیار شما هستند. که مخصوص حمل خرده بار و همچنین سرویس مبلمان هستند. در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به شرکت ما از خدمات برتر و همچنین قیمت‌های شرکت مطلع گردید.

قیمت باربری ما نسبت‌به سایر شرکت‌های دیگر منصفانه‌تر است و بدون ساعت محسوب می‌شود. سامانه حمل‌ونقل ما با رعایت حقوق مصرف‌کننده است. جهت کم کردن هزینه برای قیمت وانت‌بار در تهران تمام تلاش خود را کرده است. تا با پایین‌ترین قیمت ممکن لوازم و وسایل شما به وسیله خودروی حمل بار وانت انجام بگیرد.

قیمت باربری نیسان (نرخ کرایه نیسان درون شهری)

قیمت باربری نیسان برای بارهای داخل‌شهری در حدود ۲۵۰ هزار تومن برای یک نیسان وانت و اتاق حیاط‌دار محسوب می‌شود. باربری نیسان به‌صورت سه ساعت محاسبه می‌گردد. معمولاً در مسیر داخلی ساعت محسوب نمی‌شود. ولی در مسیرهای باربری از تهران به کرج و استان‌های نزدیک اگر قصد جابجایی و باربری نیسان را دارید.

باید مبلغی حدودی هزینه برای جابجایی بار در حدود ۴۵۰ الی ۵۵۰ تومان هزینه بابت کرایه نیسان پرداخت نمایید. کرایه‌های شرکت باربری ما را کاملاً منصفانه و در جهت بهبود نرخ کرایه نیسان درون شهری در سطح استان محاسبه می‌گردد. ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی و قیمت‌های عادلانه برای حمل بار با نیسان در خدمت شما هستیم.

نرخ کرایه نیسان بین شهری

همچنین برای مشاهده تعرفه باربری نیسان به تمام استان‌های کشور مثلاً قیمت باربری نیسان به شمال و تمام شهرهای ایران می‌توانید با مراجعه به لیست نرخ کرایه نیسان بین شهری که در پایین همین متن قرار دارد. از قیمت‌های به‌روز و سال ۱۴۰۲ استفاده کنید. هم چنین قیمت‌هایی که در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد به‌صورت ساعتی محسوب نمی‌شود. شما هیچ هزینه‌ای بابت افزایش ساعت پرداخت نمی‌کنید.

همچنین به شما ماشین‌های مجهز ارائه می‌شود. ماشین‌هایی که برای حمل اثاثیه منزل برای نیسان برای تعداد قطعات و لوازم کم استفاده می‌شود. دارای تعداد زیادی پتو و همچنین وسایل مخصوص جابجایی هستند در صورت لزوم بهترین شیوه حرفه‌ای و تخصصی جهت حمل بار شما به شما عزیزان خدمت‌رسانی می‌نمایند. نرخ کرایه نیسان بین شهری در باربری ما با مشاهده لیست پایین صفحه برای تمام شهرستان‌های کشور محاسبه گردیده‌است. تمام بارها دارای بیمه‌نامه و بارنامه رسمی از اتحادیه حمل‌ونقل باربری استان‌های تهران و کرج را دارا می‌باشند.

 

نرخ کرایه خاور (نرخ کرایه ایسوزو)

نرخ کرایه خاور (تعرفه کرایه ایسوزو) در سال ۱۴۰۲

نرخ کرایه خاور یا همان تعرفه کرایه ایسوزو چه خود او هم یک خاور محسوب می‌شود در سال ۱۴۰۲ چگونه محاسبه می‌شود. معمولاً هزینه کرایه یک خاور برای جابجایی و حمل بار برای اثاثیه منزل از حدود ۴۵۰ الی ۶۰۰ هزار تومن برای سه ساعت اول به‌ازای هر ساعت اضافی نیز مبلغی توافقی بین طرفین انجام می‌گیرد. در حمل بار و جابجایی از تهران به کرج مبلغی در حدود ۸۰۰ هزار تومان به‌صورت سه ساعت محاسبه می‌شود.

به‌ازای هر ساعت اضافه درحدود یک‌سوم کل کرایه و هزینه جابجایی و حمل بار اضافه می‌شود. نرخ کرایه خاور( تعرفه کرایه ایسوزو) و در لیست شرکت حمل‌ونقل باربری ما قرار گرفته‌است. شما می‌توانید با اسکرول کردن همین صفحه تمامی قیمت‌های شرکت حمل‌ونقل ما را در بستر جهانی اینترنت مشاهده کنید. سامانه حمل‌ونقل ما مطلع و آگاه ماندان قیمت‌هایی را برای شما اتخاذ کرده‌است. که شما می‌توانید با مراجعه آن از قیمت باربری حدودی نرخ کرایه خاور هزینه کرایه در سال جاری مطلع گردید.

در لیستی که گردآوری کرده برای مشاهده در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مشاهده قیمت‌ باربری از برآورد هزینه‌های جابه‌جایی برآیید اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم.

نرخ کرایه کامیون تک ۱۰ تن

از کامیون روباز برای حمل‌ونقل بارهایی مانند مصالح ساختمانی، آجر، سنگ، سیمان و فلزات و وسایل نقلیه مانند موتور، بارهای زنده مانند: گوسفند، گاو، استفاده می‌شود. حمل وسایل و بارهایی که با وارد شدن ضربه هنگام عبور از دست انداز به آن‌ها آسیبی وارد نمی‌شود. توسط خاور های روباز و با نرخ کرایه کامیون تک یا ۱۰ تن انجام می‌پذیرد.

از کامیون های روباز جهت حمل کالا در محدوده بین‌شهری استفاده می‌شود. خاور ها برای تردد در محدوده داخل شهر نیاز به مجوز دارند. کامیون های روباز به دلیل این‌که روباز هستند وحجم بیشتری نسبت ووسایل نقلیه شخصی دارند. همین طور احتمال پرت شدن بار از داخل ماشین به بیرون وجود دارد و به دلیل حفظ امنیت شهروندان اجازه تردد در محدوده داخل شهر را ندارند.

اما خاور های مسقف می‌توانند در ساعات خلوت شهر در مکان‌های کم تردد و عبورومرور داشته باشند. خاور ها انواع و اقسام متفاوتی دارند. خاورهای یخچالی، خاورهای درتز بغل خاور های مسقف خاور روباز و خاورهای چادری هستند. که برای حمل‌ونقل و انتقال بارهای مختلف و برای انجام امورات متفاوت مورد استفاده قرار خواهند. به‌عنوان مثال از خاورهای یخچالی جهت توزیع محصولات لبنیاتی و مواد غذایی در محدوده داخل شهر و یا انتقال آن و صادر کردن آن به شهرهای دیگر با قیمت باربری کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۱/۵ (۱ نظر)
همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل