باربری شهرکرد

ایجاده شده در تاریخ اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲

آیا شما با سیستم کاری مراکز خدمات‌دهی حمل‌ونقل آشنایی دارید؟ آیا می‌دانید که شما می‌توانید چه خدماتی را از مراکز اتوبار دریافت کنید؟ در اصل وظیفه شرکت‌های باربری چه می‌باشد؟ چه کارهایی را می‌توانند برای مردم به انجام برسانند؟ اتوبار باربری شهرکرد با هدف انجام کلیه حمل‌ونقل، ارسال کالا، جابه‌جایی وسایل، انجام اسباب‌کشی، خدمات‌رسانی به مشاغل و کسب‌ و کارهای مختلف و خدمات‌ رسانی به شهروندان عادی و خدمات توزیع کالا و هر آنچه که نیاز به انتقال و جابه‌جایی داشته باشد.

شما اگر قصد انجام اسباب‌کشی را داشتید و یا با توجه به شغلی که دارید. نیاز به ارسال و جابجایی کالاهای خاص در حجم‌های کم و وزن‌های سنگین دارید. می‌توانید به‌ راحتی با استفاده از خدمات باربری شهرستان کلیه امورات جابه‌جایی و انتقال کالای خود را به‌ راحتی و در کمترین زمان به انجام برسانید.

دریافت نتیجه مورد نظر و طبق سلیقه‌تان مستلزم انتخاب مرکز معتبر و کارآمد برای انجام امورات جابه‌جایی کالا می‌باشد. باربری آریو بار باربری از تهران به شهرکرد و باربری از کرج به شهرکرد زا نیز برای شما انجام میدهد. شما باید با توجه به منطقه‌ای که در آن ساکن هستید و می‌خواهید ارسال و جابجایی کالا انجام دهید. توانایی ارائه خدمات مورد نظر شما را داشته باشد.

 

لیست باربری های شهرکرد با ادرس و شماره تلفن

۱ باربری ایمان بار شهرکرد، روبروی سه راه شهرک، جنب پلیس +۱۰ ۰۳۸-۳۲۲۵۸۰۰۹

۲ اتوبار و باربری شهرکرد شهرکرد ۰۹۱۶۶۰۰۳۳۵۸

۳ باربری زاگرس بار شهرکرد ۰۳۸-۳۱۸۱۴

۴ باربری سعادت شهرکرد، پایانه ۲۶ آذر، ردیف اول، غرفه سوم ۰۳۸-۳۳۳۹۰۳۰

۵ باربری شاهین عشایر شهرکرد، پایانه ۲۶ آذر،غرفه ۸ ۰۳۸-۳۳۳۳۹۰۳۷

۶ باربری و اتوبار سبحان شهرکرد، جنب میدان تره بار، پایانه ۲۶ آذر ۰۳۸-۳۳۳۴۸۰۲۰

اتوبار شهرکرد

سامانه حمل‌ونقل و باربری اتوبار شهرکرد که از مراکز معتبر ارائه‌ دهنده خدمات و سرویس‌های مربوط به انتقال و جابه‌جایی کالا می‌باشد. تنها شعبه آن در شهر کرد که یکی از شهرستان‌های استان چهارمحال‌ و بختیاری است واقع‌شده است. به هر منطقه از شهرستان خدمات‌دهی ارائه می‌نماید.

سراسر شهرشتان شهرکرد به‌ صورت یکسان و همچنین روستاها و شهرستان‌های حومه و مناطق هم‌جوار از جمله شهرهای شلمزار، بن، سامان، نارستان، چلگرد، کوهرنگ، بروجن و غیره مشمول دریافت خدمات حمل‌ونقل از آریوبار می‌شوند.

اگر قصد انجام اسباب‌کشی، ارسال کالا به شهرستان، جابه‌جایی ملزومات منازل و اداره‌جات در محدوده شهری و بین‌شهری است. میتوانید بدون دردسر و اعصاب خوردی با کمک حمل بار بین شهری همه ی فعالیت های انتقالی و ارسالیتان را انجام دهید.

اگر می‌خواهید بار رسیده‌ از شهرستان را تخلیه و بارگیری کنید و وسایل سنگین را جابجا کنید. یا برای بسته‌بندی وسایلتان نیاز به کمک دارید. به‌ راحتی می‌توانید با یک تماس از یاری ما بهره‌مند شوید.

شماره باربری شهرکرد

می‌توانیم به شما کمک کنیم حتی می‌توانیم تمامی مسئولیت اسباب‌کشی از ۰ تا ۱۰۰ را بر عهده بگیریم. ما با کارگرانی مسئولیت‌پذیر و متعهد به شما قول می‌دهیم که از وسایل تان بهترازشخص خودتان مراقبت کنیم. سالم همان گونه که درمبدأ از شما تحویل می‌گیریم همان گونه بدون آسیب در مقصد به شما تحویل می‌دهیم. ما در تمامی موارد میتوانیم به شما کمک کنیم پس بدون نگرانی میتوانید با شماره باربری شهرکرد تماس بگیرید و همه چیز را هماهنگ کنید.

همچنین تا سقف مشخصی از بار مشتری تحت پوشش بیمه رایگان باربری شهرکرد قرار می‌گیرد. می‌توانید باقی بار خود را درصورت تمایل بدون محدودیت تا سقف دلخواه بیمه کنید. تا بتوانید مزایای بیمه در هنگام بروز حوادث ناگهانی و وارد شدن ضرر و زیان به بارتان استفاده کنید و خسارت واردشده را جبران کنید.

شما می‌توانید هم به‌ صورت تلفنی، مراجعه حضوری به صورت آنلاین از طریق سایت باربری شهرکرد اقدام به رزرو خدمات کنید. همچنین از اتحادیه اصناف باربری نیز می‌توانید شماره ما را دریافت کنید. برای انجام هماهنگی و رزرو خدمات می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌ روز و ۷ روز هفته با ما تماس بگیرید.

 

 

باربری شهرکرد

پایانه باربری شهرکرد

سامانه حمل‌ونقل و پایانه باربری شهرکرد از معتبرترین و بهترین مراکز ارائه‌ دهنده خدمات شهرکرد می‌باشد. دارای تجهیزاتی جدید بروز برای عرضه خدمات حمل‌ونقل و باربری می‌باشد. تمامی کارگران در ابتدای امر استخدام با ارائه برگه عدم سوء سابقه در مجموعه استخدام و شروع به فعالیت میکنند.

در ابتدا تمامی آموزش‌های لازم که برای ارائه خدمات باربری با کیفیت و ایمن مورد نیاز است. طی سال‌ها همکاری با ما و جابه‌جایی بارهای بسیار زیاد امروز توان و تجربه کافی برای انتقال بارهای شما را دارند.

 ما می‌توانیم با داشتن چنین کادر بی‌نظیری تضمین کنیم. که بار شما را با سرعت، دقت و سلامت به مقصد مد نظر شما انتقال خواهیم داد. ما در پایانه باربری شهرکرد تمامی اقدامات را با ارائه مدارک قانونی به صاحبان کالا به انجام می‌رسانیم.

اتحادیه باربری شهرکرد

آریو بار دارای پروانه کسب از اتحادیه باربری شهرکرد و دارای مجوز رسمی برای تردد وسیله نقلیه سنگین مرکز در سطح جاده‌ها و مسیرهای بین‌شهری از وزارت راه‌ و ترابری می‌باشد.

همچنین در ابتدا برای انجام امر انتقال کالا و انجام عملیات اسباب‌کشی با مشتریان که طرف قرار دادمان می‌باشد. قرار داد کتبی و رسمی تنظیم و منعقد می‌شود. تا خیال مشتری از بابت قانونی و رسمی بودن کار راحت باشد. بتواند با آسایش و خیالی آسوده کالای خود را برای انجام جابجایی و ارسال در اختیار ما بگذارد.

شما می‌توانید در اتحادیه باربری شهرکرد با دریافت مدارکی مانند بار نامه و بیمه‌ نامه بار خود را به آسودگی انتقال دهید. آریوبار در هنگام انجام بارگیری بارنامه رسمی و معتبر دولتی همراه با کد پیگیری مورد تأیید سازمان حمل‌ونقل و باربری شهرستان شهرکرد به مشتری ارائه می‌دهد.

باربری شهرکرد نیسان وانت

همه مراحل طبق برنامه و با نظارت افراد ناظر و کارشناس انجام می‌شود. همه ی اقدامات کارگران تحت نظر قرار دارد. تا بهترین عملکرد را برای مشتری بتوانیم داشته‌ باشیم. سامانه باربری شهرکرد نیسان بار طی سالیان کاری خود همکاری درخشانی با مراکز و سازمان‌های دولتی و خصوصی مختلف را داشته‌ است.

ما توانسته‌ایم موفقیت‌های چشمگیری را در راستای همکاری با ارگان‌ها و سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی کسب کنیم. اگر می‌خواهید از خدمات باربری شهرکرد نیسان بار بهره‌مند شوید می‌توانید به سه روش خدمات مورد نیازتان رارزرو کنید.

کارگران ارسال و جابجایی بار به شهرکرد می‌توانند تمامی کالاهای شما را بسته‌بندی کنند. ما محدودیتی در ارائه خدمات نداریم. تمامی کالاهای شما ازخرده‌ریز تا وسایل بزرگ و حجیم توسط کادر آریوبار است. با تجهیزات مخصوص و باکیفیت بسته‌بندی و ضد ضربه می‌شوند تا در طی فرآیند انتقال و باربری دچار آسیب نشوند.

شما می‌توانید هم به‌ صورت تلفنی، مراجعه حضوری به صورت آنلاین از طریق سایت باربری شهرکرد اقدام به رزرو خدمات کنید. همچنین از اتحادیه اصناف باربری نیز می‌توانید شماره ما را دریافت کنید. برای انجام هماهنگی و رزرو خدمات می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌ روز و ۷ روز هفته با ما تماس بگیرید.

باربری شهرکرد وانت در روزهای تعطیل هم خدمات کامل و جامعی را به مشتریان خود عرضه می‌دارد. درصورتی‌ که نیاز به خدمات فوری دارید می‌توانید روی ماحساب کنید. اما اگر خواهان نتیجه بهتری از انتقال بارتان هستید. می‌خواهید همه‌ چیز طبق برنامه همان‌طور که در نظر دارید انجام شود. بهتر است تا چند روز قبل‌ از اقدام به ارسال کالا و اسباب‌کشی با ما هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. تا با آمادگی بیشتری به شما خدمت‌گذاری کنیم.

 

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت۲۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت۳۰۰ هزار تومان
کرایه خاور روباز۵۵۰ هزار تومان
کرایه کامیونت مسقف۶۵۰ هزار تومان
کرایه تکبر حسب وزن بار
دستمزد کارگر تا سه ساعت۲۰۰ هزار تومان

 

قیمت باربری شهرکرد

سوالی که برای بیشتر مراجعه‌ کنندگان در وهله اول پیش بیاید نحوه بررسی و احتساب قیمت باربری شهرکرد میباشد. می‌خواهند بدانند که برای انتقال بارشان چقدر باید هزینه حمل بار به شهرکرد کند. در ابتدا شما می‌توانید برای ایکه از قیمت‌های بروز حمل بار به‌ وسیله‌ی ماشین‌های خاور، وانت نیسان، وانت بار و دیگر سرویس‌های نقلیه و حق الزحمه کارگران در هر ساعت کاری آگاه شوید. می‌توانید با شماره تماس های ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید لیست کامل خدمات باربری شهرکرد را در اختیار داشته باشید. بتوانید با توجه به نیازتان خدمات مورد نیاز را انتخاب و رزرو کنید. تمام نرخ‌های ما طبق تعرفه دولتی می‌باشد. چرا که آریوبار عضو رسمی اتحادیه باربری شهرستان شهرکرد می‌باشد. تمامی سرویس دهی ها با پایین‌ترین سطح قیمت به مشتریان عرضه می‌گردد. بتوانیم با خدماتی با کیفیت بالا و پائین ترین نرخ جذب مشتری بالایی داشته باشیم.

با داشتن کار بیشتر سود بیشتری کسب میکنیم. ارزانی خدمات ما باعث کاهش کیفیت کارمان نمی‌شود. ما تلاش میکنیم تا بتوانیم خدماتی با فناوری و تجهیزات بروز به مشتریان درجهت جابه‌جایی کالا و اسباب کشی انتقال بار عرضه کنیم.

ما با نرخ‌های ثابتی که داریم. جزو یکی از معتبرترین مراکز حمل‌ونقل منطقه شهرکرد می‌باشیم. چرا که طبق توافقاتی که با مشتری انجام داده‌ایم. تمام هزینه‌ باربری شهرکرد دریافت می‌شود و پای حرفمان می‌مانیم و هر آنچه که به مشتری وعده می‌دهیم. همان را انجام می‌دهیم، در کار ما هیچ کمبودی احساس نمی‌شود.

 

باربری شهرکرد

باربری ارزان شهرکرد

سامانه باربری ارزان شهر کرد نازل‌ترین قیمت‌ها را به مشتریان خود عرضه می‌کند. تعیین هزینه کلی حمل و انتقال یک محموله ارسالی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. باید مسائلی را مورد ارزیابی قرار داد، تا بتوان قیمت نهایی را محاسبه کرد مواردی که در افزایش و یا کاهش هزینه‌ها تاثیر گذار است.

مسافت انتقال بار از مبدا تا مقصد که هر چه فاصله کوتاه‌تر هزینه‌ها کمتر و هرچه فاصله انتقال بار بیشتر باشد، هزینه‌ها بیشتر میشود. در باربری ارزان شهرکرد تمامی فعالیت‌هایی که می‌بایست توسط کارگران انجام شود با نهایت سرعت و دقت انجام می‌شود. چرا که زمان مشتری برای ما ارزشمند است. ما در تمامی ساعات کاری به‌ صورت مفید کار می‌کنیم. تا با کمترین زمان بیشترین انتقال و جابه‌جایی بار را برای مشتری انجام دهیم.

اگر ماشین نقلیه کوچک باشد بار شما بر روی زمین می‌ماند. سامانه‌ باربری ارزان به شهر کرد بستری برای همشهریان مهیا کرده است. تا بتواندکالا و وسایلشان را با قیمتی مناسب و تجهیزات کامل و کافی به‌ راحتی و بدون کوچک‌ترین نگرانی انتقال دهند. شما می‌توانید تمامی کالاهای حساس و شکستنی، وسایل گران‌قیمت، مواد غذایی و محصولات آرایشی بهداشتی، مصالح ساختمانی و هر گونه بار را با استفاده از خدمات باربری شهرکرد به‌ راحتی در محدوده درون‌ شهری و بین‌ شهری منتقل کنید.

 

حمل اثاثیه منزل به شهرکرد

هرگونه وسیله نقلیه و ماشین‌های سنگین و نیمه‌ سنگین برای انتقال بارهای مختلف در آریو بار موجود می‌باشد. از آنجایی‌ که برای انتقال کالاها و مرسوله‌های مشتریان به سرویس‌های باربری با ویژگی‌ها و تجهیزات متفاوت نیاز است. موسسه حمل اثاثیه منزل شهرکرد سعی کرده تا ماشین‌های متفاوتی را با توجه به توان انتقال بار و خصوصیات دیگر جمع‌آوری کند.

برای انتقال بارهای سبک ماشین‌های وانت‌بار و وانت نیسان و برای انتقال بارهای نیمه‌سنگین و ماشین‌های خاور و کامیونت، الوند، ایسوزو، فوتون، کاویان، برای بارهای سنگین تریلی ۱۸ چرخ و کامیون کفی بغلدار، کامیون لبه‌دار، کامیون های کمرشکن برای حمل بارهای تناژ بالا موجود می‌باشد.

سرویس‌های باربری شهرکرد از بروزترین تجهیزات جهت انتقال بار تجهیز میباشند. هرگونه تجهیزاتی مانند پتو و ملحفه و همچنین ضربه‌گیر برای جلوگیری از وارد شدن ضربه و ایجاد خط و خش بر روی بار در تمامی ماشین ها موجود میباشد. برای انتقال بار در مسیرهای بین‌شهری انتخاب ماشین‌های مسقف بهترین گزینه است. چرا که راننده با خیال راحت و با تمرکز کافی می‌تواند تمرکز خود را بر روی مسیر پیش رو بگذارد. دیگر نگران پرت شدن و آسیب دیدن بار در شرایط آب‌ و هوایی بارانی و طوفانی نمی‌باشد.

 

شرکت حمل و نقل در شهرکرد

همچنین توسط رانندگانی متبحر و حرفه‌ای که دارای گواهینامه پایه یک و کارت سلامت راننده هستند، در سطح جاده‌ها هدایت می‌شوند. شرکت حمل و نقل شهرکرد با تمام توان سعی می‌کند تا سرویس‌دهی کاملی را به شهروندان عزیز ارائه دهد.

ما بدون محدودیت و بدون توجه به نوع بار و کالای ارسالی و مسیر انتقال بار انتقال و ارسال کالای شما را برعهده می‌گیریم. شما در هر مرحله از اسباب‌کشی انتقال کالا که قرار داشته باشید.

برای اینکه بتوانید هزینه کمتری بابت انتقال بارتان بپردازید بهتر است تا در تصمیم گیری بعضی موارد دقت نظر لازم را داشته باشید. در ابتدا بهتر است تا زمان مناسبی را با توجه به شرایط جوی منطقه‌ای تان انتخاب کنید.

تا مشکلات کمتری در طی فرایند حمل‌ونقل ایجاد شود. همچنین باید سایز مناسبی از ماشین‌های باربری شهرکرد نقلیه را برای جابجایی بارتان انتخاب کنید. بتوانید تمامی حجم بارتان را در یک‌بار رفت‌ و برگشت انتقال دهید.

۵/۵ (۱ نظر)
همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل