باربری مهرشهر

ایجاده شده در تاریخ شهریور ۲۶, ۱۴۰۱

حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان یک سامانه حمل و نقل در استان کرج می باشد . مهرشهر یکی از محله های استان کرج محسوب میشود که تا قبل از سال ۱۳۷۲ شهر جداگانه ای از کرج محسوب میشود. عکس زیر عکسی از کاخ شمس است.

باربری مهرشهر با سالیان سال تجربه در اتحادیه و سابقه درخشان قطعا یکی از برترین و معتبرترین و قابل اطمینان ترین اتوبارها در سطح استان و کشور میباشد. شما هیچ نگرانی از بروز مشکلات یا حادثه ها قبل بارگیری در حین بارگیری و در انتهای مقصد در هنگام تخلیه بار نداشته باشید.این کارگر کلیه تخصص ها در زمینه اسباب کشی را دارا می باشد. تا خسارات و ضرر ها را برای شما مشتریان گرامی به صفر برسانیم اعتبار ما اعتماد شماست.

باربری کرج به شما این اطمینان را می‌دهیم که با ۱ باربری باتجربه و کار بلد و حرفه‌ای طرف هستید. از هیچ‌گونه خدماتی به شما عزیزان و مشتریان گرامی دریغ نگذاشته‌ایم و تمام تلاشمان را بر آن داشته‌ایم تا بتوانیم حمل و جابجایی را برای شما عزیزان به مراتب راحت‌تر و آسوده‌تر برسانیم.

 

حمل بار

باربری مهرشهر در کیانمهر قرار ندارد بلکه در فاز ۴ مهرشهر قرار دارد و باربری عظیمیه و باربری فردیس هم زیر مجموعه شرکت حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان هستند. این شرکت از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در مهرشهر آغاز کرد.

شرکت حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان با تدابیر مدیریت در نظر دارد. تا بهترین نوع خدمات را به ارزانترین قیمت در اختیار همشهریان گرامی قرار دهد. تا اسباب کشی و جابجایی را به امری کاملا آسان و راحت مبدل سازد.

با یاری خداوند متعال و با تلاشی که طی سالیان دراز برای خدمت‌گزاری به همه هم‌وطنان عزیز در اقصی نقاط کشور انجام داده‌ایم. توانسته‌ایم یک سامانه حمل‌ونقل برتر در حوزه جابه‌جایی به حساب بیاییم تمام تلاش خود را بکار می‌بریم. تا بتوانیم با استفاده از اصول و وسایل بهداشتی است. با استفاده از پروتکل‌های ایمنی در مبارزه با بیماری مسری کرونا را بتوانیم تمام فعالیت‌های خود را کاملاً بهداشتی و ایزوله برای شما عزیزان و همشهریان گرامی انجام دهیم.

 

حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان

 

از خدمات شرکت حمل بار باربری مهرشهر که آن را متمایز از شرکت های جابجایی دیگر می کند میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد :

۱_ زمان شناس و سر وقت حاضر می شوند.

۲_ تمام پرسنل آموزش های لازم را در شرکت دیده اند.

۳_ وجود کارگر متخصص بسته بندی

۴_ وجود کارگر خانوم در که در منزل به همسرتان کمک کند.

۵_ کارگر فنی جهت باز و بسته کردن انواع وسایل مانند لوستر کولر و …

۶_ ارسال بار به بین شهری یا همان شهرستان حمل بار باربری مهرشهر

۷_ بیمه باربری تا سقف ۵۰ میلیون تومان بصورت رایگان برای بار های شهرستان

۸_ انواع ماشین آلات حمل بار از وانت و نیسان و خاور تا انواع کشنده

۹_ ماشین مسقف با دیواره های موکت شده مخصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل

۱۰_ با مجوز رسمی اتحادیه باربری به کد مجوزی ۳۰۱

۱۱_ با سابقه ۱۵ سال خدمت رسانی با ۹۸ درصد رضایتمندی در استان

۱۲_ شبانه روزی

۱۳_ بدون تعطیلی ۳۶۵ روزسال

حمل بار باربری مهرشهر  یک موسسه با تدابیر معمولی و کوتاه مدت نیست. این موسسه در تمام مراحل خدمات اسباب کشی و جابجایی منزل در کنار شما است. تک تک مراحل را از صفر تا صد برای  شما بدون نیاز حتی کوچکترین دخالت شما برای شما انجام می دهد. تا ثابت کند که یک اتوبار مطمئن و معتبر در مجموعه جابجایی اثاثیه و کالای شما است .

باربری مهرشهر کرج

این سامانه دارای مجوز از اتحادیه حمل‌ونقل و باربری استان تهران و استان کرج می‌باشد. در پایان کرج و همچنین پایانه باربری اسلام‌شهر دارای شعبه می باشد. این باربری تمام بارهای شما برای حمل بار به شهرستان و بین شهری را برای شما با بیمه نامه رسمی و بارنامه دولتی بیمه رایگان می نماید.

شرکت  حمل بار باربری مهرشهر دارای انواع خدمات پیشرفته برای جابجایی و جابجایی وسایل بصورت کاملاً اختصاصی و تخصصی است. زیر نظر افراد مجرب کارآزموده و همچنین کسانی که دوره‌های تخصصی در جابجایی و پرسنل کاملاً متخصص برای جابجایی اثاثیه منزل دارا می باشد. این سامانه فقط مختص بجابجایی وسایل منزل نیز می باشد.

بلکه کلیه لوازم شرکت‌ها کارگروه‌ها دفترهای اداری ماشین‌آلات ابزارآلات شما کاربران و کارفرمایان محرم را از مبدأهای مشخص‌شده به مقصدهای مشخص‌شده برای شما ارسال می کند. همچنین کلیه ماشین‌های این باربری در بارهای داخل شهری دارای آیتم سه‌ساعته نمی‌باشد بلکه قیمتی که به شما ارائه می‌دهد.

حمل بار و باربری مهرشهر ما را بر آن داشته تا ۱ باربری و سامانه منحصربه‌فرد در حوزه جابه‌جایی به حساب بیاییم لازم است. کلیه افرادی که از باربری مهرشهر کرج برای شما ارسال می شوند.

 

حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان

حمل بار و باربری در فاز ۴ مهرشهر

به شما خدمات می‌دهند و هیچ مبلغ اضافی از شما دریافت نمی‌گردد. خیال شما راحت باشد که باربری فاز ۴ مهرشهر ۱ باربری کاملاً منصف و بدون گرفتن هزینه بار اضافی بار شماره و از مبدا به مقصد می‌رساند.

نگران آسیب‌های احتمالی در جابجایی نباشید. زیرا سامانه باربری ما دارای بیمه حمل‌ونقل به جابجایی نیز می باشد. کلیه لوازم و وسایل شما با استفاده از مدرن‌ترین روش های ممکن و با هدف جلوگیری از آسیب دیدن صددرصدی وکیوم و بسته‌بندی می‌گردند. بهتر است لوازمی از منزل را با خودروی شخصی خود جابجا کنید.

مانند مواد شوینده و وسایلی که درون یخچال و یا فلز قرار دارند. سپس عملیات جابجایی را انجام دهید زیرا با وجود بیماری جدید کرونا بسیاری از وسایل و مواد مصرف مواد غذایی ممکن است.

که در خیابان ارم مهرشهر که  طول آن حدود ۸/۹ کیلومتر است و بزرگترین بلوار ایران است قرار دارد. محله این بزرگی قطعا به یک سامانه حمل و نقل معتبر و مطمئن نیاز دارد سامانه حمل و نقلی که در این شهرک قرار دارد. حمل بار و باربری مهرشهراست که با سالیان دراز تجربه از بهترین ها در عرصه حمل و نقل است. در پایین مقاله اشارههایی به این شرکت و خدمات آن خواهیم داشت.

باربری مهرشهر زنبق

شرکت های بیمه افرادی را ک ماشین های بزرگ باربری مهرشهر زنبق دارند را بیمه میکنند. اگر زمانی اتفاقی خسارتی هنگام جابجایی به وسایل وارد شود شرکت بیمه هزینه این خسارت را پرداخت میکند.

صاحبان بار در حمل بار و جابجایی هیچ دخالتی نمیکنند و کارگران باربری خودشان همه ی بارها را حمل میکنند. بعضی از افراد ک اشیای قیمتی دارند و ترس برای جابجایی اینگونه اشیا را دارند از ماشین های مخصوص پتودار استفاده میکنند.

کارگر حمل بار برای حمل اشیای قیمتی باید طوری انها را با پتو بپوشانند تا هیچ گونه اسیبی ب اینگونه کالا در حین راه وارد نشود.

حمل لوستر نیز کاری است ک باید خیلی با دقت و اهمیت انجام شود. حمل این لوسترها با خاورهای متفاوتی انجام میشود ک توسط شرکت های بیمه،بیمه میشوند. تا اگر در حمل لوستر ها اتفاقی افتاد یا اگر توسط کارگر بشکند. شرکت بیمه هزینه ان را میپردازد.

برای حمل بار انواع لوسترها باید کارگر خوب باربری کند و کارش را بخوبی بلد باشد. تا صاحب لوستر ها هیچ گونه نگرانی برای حمل انها نداشته باشد. این ماشین های باربری شبانه روزی اماده حمل بار هستند و هر زمان که باشد کارشان را انجام میدهند. صاحب لوستر ها در حمل و جابجایی دخالت نمیکنند و تمام کار هارا کار گران انجام میدهند.

 

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت۲۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت۴۰۰ هزار تومان
کرایه خاور برای سه ساعت۶۵۰ هزار تومان
کرایه کامیون مسقف۷۰۰ هزار تومان
کرایه تریلیتوافقی
دستمزد کارگر تا سه ساعت۲۵۰ هزار تومان

 

ارائه تجهیزات

 تا ب‌مراتب از شیوع این بیماری خطرناک تا حد ممکن جلوگیری نماییم. حمل بار باربری مهرشهر به شما توصیه دارد جابجایی این‌گونه وسایل را نیز خودتان انجام دهید. با توجه و دقت بالای به‌صورت چندنفره و به‌صورت تمام توجه آن را جابجا کنید تا آسیبی در آن رخ ندهد.

قطعاً حمله بعضی از وسایل که از حساسیت بالایی برخوردارند و شکنندگی بسیار بالایی دارند. با وسیله خودتان ممکن است از آسیب دیدن به آن‌ها جلوگیری کند حرز با وجود مریضی کرونا باربری کیانمهر مهرشهر عزیزان توصیه می‌کنیم. کلیه لوازم فلزی و یخچال را در صورت خالی کردن در صورت لگن‌های دارای درب قرار دهید و خودتان با ماشین شخصی آن‌ها را جابجا کنید.

آلودگی باعث مریضی و وجود مریضی این جدید ناقض کرونا بهتر است. این‌گونه وسایل و لوازم مواد غذایی را خودتان جابجا کنیم تا از آسیب دیدن آن‌ها و وجود باکتری‌ها و ویروس‌ها و میکروب‌های آن جلوگیری شود. شرکت حمل بار باربری مهرشهر با استفاده از بعضی از روشهای وکیوم بشما آموزش می‌دهد.

باربری مهرشهر کلیه مسائل ایمنی و بهداشتی را به حوزه حمل و لوازم منزل برای شما رعایت کرده است. با استفاده از ماسک دستکش و همچنین پروتکل‌های ایمنی توانسته‌ایم برای مقابله با کرونا اصولی را در نظر بگیریم که در جابجایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

۰/۵ (۰ نظر)
۳ نظر ارسال شده
  1. […] باربری مهرشهر کیانمهر به پیشنهادات خود و ارائه راه حل های کاربردی در طول مراحل حمل بار و اثاث کشی منزلتان اطمینان داریم و به شما در از میان برداشتن موانعی که معمولا در مسیر حرکت از خانه مبدا به آدرس مقصد جدید خواهید داشت، یاری می کنیم. […]

  2. […] و فرهنگی امید داشت. مدیریت شهری در کلان شهر مهرشهر و باربری مهرشهر برای تحقق این راهبرد، امکان به کارگیری ظرفیت ها و […]

  3. عزیزی گفت:

    سلام امکان داره نام بهترین باربری، آریو بار تو لیست تون بیارید. ممنون

همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل