وانت بار فردیس کرج

ایجاده شده در تاریخ مهر ۱۸, ۱۴۰۲

وانت بار فردیس کرج یکی از باربری‌های باتجربه و متخصص در حوزه هم به لوازم و وسایل شما می باشد. وانت‌بار فردیس با دارا بودن انواع وانت‌های حمل بار وانت‌بار و نیسان بارهای دارای پتو و همچنین دارای تسمه های بلند برای حمل لوازم مانند مبلمان طراحی شده‌اند. دارای کفی‌های مسطح برای حمل بار و جابجایی وسایل شما استفاده می شوند.

وانت‌ بارهای باربری فردیس دارای انواع و پتوها و لوازم و افراد متخصص برای چیدمان حمل بار هستند. تمام رانندگان وانت‌بارهای باربری وانت‌بار فردیس دارای تجربه در حوزه چیدمان لوازم منزل و مبلمان می باشند.

 

لیست وانت بار های باربری فردیس

  • ربری رحیمی          ۰۲۶۳۶۶۶۴۱۳۶   فردیس – شهرک وحدت(راه آهن ) – خیابان (نگارستان ) –
  • نادر بار                  ۰۲۶۳۶۶۶۶۸۳۰   فردیس – پیک – بلوار طالقانی – بلوار خلیج فارس
  • باربری اسایش        ۰۲۶۳۶۶۰۵۱۵۳   فردیس ، کوی ارم ، خیابان پریسا
  • نیکوبار                   ۰۲۶۳۶۶۵۶۴۷۲   فردیس ، اهری ، بلوار آزادگان (ملارد ) ، خیابان اهری
  • اطلس بار               ۰۲۶۳۶۵۴۲۸۳۲   فردیس کانال شرقی

باربری وانت بار فردیس کرج

که لوازم و وسایل شما را با استفاده از روش‌های اصولی و دقیق استاندارد برای شما چیدمان می‌کنند. هیچ‌گونه آسیب و خسارتی به وسایل شما نمی‌رسد. تمام ماشین‌های باربری وانت ‌بار فردیس کرج دارای اتاق‌های حیاط دار هستند. در صورت زیاد بودن لوازم شما می توانید لوازم بالاتر از سطح ماشین باشم. آن‌ها را برای شما با استفاده از طناب یا تصویر برای شما به بنده خیالتان را راحت می‌کنیم.

باربری وانت بار فردیس کرج کلیه حمل بار و جابجایی به شهرستان‌های مختلف با وانت‌بار شهرستان خود جابجا می کند. همچنین حمل بار به شهرستان دارای بیمه و بارنامه دولتی می باشد. وانت‌بار فردیس فقط محدود به ماشین‌های وانت بار نمی‌باشد.

بلکه کلیه ماشین‌ها خاوری‌ها کامیونت‌ها و انواع خاور روباز انواع کامیون تریلر و انواع جفتک را نیز دارا می باشد. همچنین در صورت نیاز برای کم کردن هزینه وانت باری برای شما ارسال می‌شود.

بار شما را به باربری‌های شوش برای کم کردن هزینه برای حمل به شهرستان ارسال می‌نماید. وانت ‌بار باربری فردیس کرج با قیمت های مقرون به صرفه و پایین‌تر از باربری اسنپ فردیس می باشد. باربری فردیس نیز قیمت‌های تقریباً منصفانه ای دارد.

 

وانت بار فردیس

شماره وانت بار فردیس

ولی باربری شماره وانت‌ بار فردیس کرج قیمت های آن کمتر از باربری استبر فردیس می باشد. وقتی لوازم و وسایل شما کم هستن. قطعاً نیاز به یک خاور مسقف با دیواره‌های موکت شده و پتو ندارید فقط یک نیسان کافی است.  که مقدار کمی از وسایل شما را برای شما جابجا کند و هزینه کمتری را پرداخت کنید.

از این‌رو باید در باربری شماره وانت ‌بار فردیس کرج از ماشین‌های وانت بار نیز استفاده شده‌است. در بعضی از مواقع وقتی یک دست مبلمان یا مقداری از وسایل را می‌خرید. نیاز به یک ماشین بزرگ ندارید. قطعاً یک وانت‌بار نیاز شما را رفع خواهد کرد و هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

از این‌رو از این وانت‌ها استفاده کرده‌ایم. این وانت‌ها و وسایل و لوازم شما را برای شما جابجا کرده و کمترین میزان هزینه را از شما دریافت می کنند. فقط کافی است آخرین قیمت را از وانت‌بار فردیس کرج بگیریم. تا از قیمت های مقرون به صرفه و ارزان شماره باربری وانت بار فردیس کرج استفاده کنید. این باروری دارای بهترین ماشین‌ها برای جابجایی می باشد.

تمام ماشین‌هایی که برای شما ارسال می شوند در اسرع وقت به مقصد موردنظر خواهند رسید. همچنین در صورت نیاز در اسرع وقت برای شما ارسال می‌گردد. دیگر با ۱ باربری یا وانت‌بار فردیس که در اسرع وقت به خدمت شما برای خدمت‌گزاری می‌رسد. روبرو شده‌اید و نگران باربری‌ها یا وانت بارهای دیگر که سروقت نمی‌رسند نباشید. شماره‌ های وانت‌بار فردیس کرج در پایین صفحه و یا بالای صفحه قرار دارند.

همچنین با باربری شماره وانت بار فردیس چون دارای مجوز اتحادیه حمل‌ونقل جابه‌جایی بار است. می توانید از ۱۱۸ شماره های ما را دریافت کنید باربری وانت‌ بار کرج زیر نظر باربری آریو می باشد. مفتخریم که خدمتگذار شما عزیزان باشیم.

 

 

قیمت وانت بار

با سال‌ها تجربه در حوزه جابه‌جایی از باربری‌های قدیمی و صاحب‌نام در حوزه جابه‌جایی استان کرج به حساب می‌آید. این باربری دارای قیمت‌های عادلانه و منصفانه برای حمل بار و جابجایی است. همچنین لیست باربری‌های فردیس کرج را هم نگاه کنید می توانید نام وانت بار فردیس کرج یا باربری آریو بار را نیز مشاهده نمایید. این باربری در لیست باربری‌های کرج قرار دارد که یکی از بهترین باربری‌ها در محدوده فردیس به حساب می‌آید. وانت‌های آن بسیار ارزان و مقرون به صرفه‌تر از باربری‌های دیگر می باشد زیرا فقط و فقط مخصوص حمل لوازم و وسایل منزل هستند.

کلیه لوازم و وسایل شما را به روش‌های دقیق و اصولی برای شما جابجا می کنند. نگران مشکلات جابه‌جایی و کم بودن وسایل و تعداد کارگران زیاد نباشید باربری وانت بار کرج با کمترین کارگر موردنظر و همچنین بهترین و برترین ماشین موردنظر تمامی وسایل و لوازم شما را که معمولاً کمتر از یک خاور است را درون یک نیسان برای شما جا می‌زند. قطعاً قیمت‌ های وانت‌ بار کرج پایین‌تر از قیمت‌های باربری اسنپ وانت فردیس می باشد. همچنین قیمت های باربری اسنپ فردیس نیز بالاتر از باربری ما به حساب می‌آید.

 

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت۲۸۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت۳۵۰ هزار تومان
کرایه خاور برای سه ساعت۹۰۰ هزار تومان
کرایه کامیون مسقف۹۰۰ هزار تومان
دستمزد کارگر تا سه ساعت۲۰۰ هزار تومان

 

به یکی از باربری‌های مورد اطمینان با پایین‌ترین قیمت برای خدمت‌رسانی به شما همشهریان گرامی در نقاط مختلف فردیس اعم از دهکده فردیس فلکه اول فلکه دوم فلکه سوم فلکه چهارم باربری فلکه پنجم سه‌راه حافظیه شهرک‌های ۱۱۰ شهرک‌های منظریه و قسمت‌های دیگر باشیم. فقط و فقط کافی است با شماره های باربری وانت ‌بار فردیس کرج تماس حاصل فرمایید. با پایین‌ترین قیمت های ممکن بار خود را پایین‌تر از قیمت های باربری اسنپ نیز جابجا کنید.

نیسان بار فردیس

 

نیسان بار فردیس

به عبارت دیگر ارزش یک کالا بستگی به محل آن و ارتباط زمان و محل کالا دارد. انواع وسائل ترابری براساس مشخصات مختلف به پنج مورد عمده مثل: جاده ای، ریلی، آبی یا دریانی، هوائی و خط لوله طبقه بندی می شوند. بعضی از انواع دیگر وسائل ترابری نیز وجود دارد که نرخ هزینه حمل بار و اثاث بار فردیس متفاوت است. که نقش اساسی در سطح کلان ترابری نیسان بار فردیس ندارند. مثل سیستم کابل و نوار نقاله که در مجموعه های صنعتی کار برد دارند.

سامانه حمل‌ و نقل و باربری آریو بار با تکیه‌ بر خدمات ارزشمند خود قصد دارد پروسه اسباب‌کشی و جابجایی هر نوع بار را آسان‌تر نماید. تمامی همشهریان عزیز در شهر ارومیه و محدوده‌های در شهر آذربایجان غربی به‌ راحتی می‌توانند از خدمات نیسان بار فردیس در کمترین زمان برخوردار شوند.

شما عزیزان می‌توانید به‌ راحتی در ۲۴ ساعت شبانه‌ روز با شماره تماس‌های شرکت وانت بار فردیس کرج تماس حاصل فرمایید. در اسرع وقت از خدمات جابه جایی و حمل‌ونقل مجموعه بهره‌مند شوید. علاوه‌ براین می‌توانید راهنمایی‌های لازم جهت انتخاب روش‌های صحیح در جهت حمل بارهای متفاوت در فاصله بین شهری را کسب کنید.

۴/۵ (۱ نظر)
۳ نظر ارسال شده
  1. […] ضمن باربری فلکه پنجم فردیس دارای سرویس های حمل بار برای شهرستان نیز میباشد […]

  2. […] وانت بار فردیس کرج به شما عزیزان توصیه می‌کند به لوازمی که مستقیماً با شما در ارتباط هستند و لوازم منزل شما هستند بسیار توجه ویژه‌ای در جابجایی کنید زیرا در صورت آلوده شدن در وجود بیماری کرونا ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری به بدن و جسم شما وارد نماید از این‌رو به شما توصیه می‌کنیم برای حمل رختخواب‌ها و متکای خود آن‌ها را درون کیسه‌های زیپ‌دار مخصوص حمل بار باربری ما قرار دهید. […]

  3. […] کلیه جابه‌جایی‌های شماره برای شما انجام می‌دهد شرکت شماره وانت بار فردیس می‌تواند با استفاده از سایت باربری خود تبلیغاتی را […]

همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل