اتحادیه باربری کرج

ایجاده شده در تاریخ مهر ۲, ۱۴۰۲

برای مشاهده سایت اتحادیه باربری کرج و همچنین قیمت‌های نرخ اتحادیه باربری است. می‌توانید با استفاده از شماره اتحادیه باربری و آدرس اتحادیه باربری کرج از این مقاله که در اختیار شما عزیزان قرار گرفت بهره ببرید. مفتخریم که تمام اطلاعات در جهت حمل بار و جابه‌جایی را در اختیار همشهریان و مشتریان گرامی قرار می‌دهیم.

شماره اتحادیه باربری کرج  ۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۵

صنف اتوبار باربری کرج از اصناف تاکسی‌رانی کاملاً مجزا است. دارای مدیر معاون و پرسنل غیر وابسته به اتحادیه تاکسی‌رانی می‌باشد. صنف باربری در کرج دارای تعداد زیادی شرکت حمل‌ونقل دارای مجوز و باربری‌های مجاز در کرج هستند. برای تعدادی از آن‌ها می‌توانید به ادامه مقاله در این پست روی بیاورید.

سایت اتحادیه باربری کرج

اتحادیه باربری نیز دارای سایت هست. ولی خوب زیر نظر اتحادیه باربری در استان تهران اگر قصد پیدا کردن سایت باربری اتحادیه باربری کرج رضایت می‌توانید از سامانه باربری استفاده کرده و ماشین موردنظر خود را رزرو نمایید. اگر در حوزه جابجایی به مشکلی برخوردید. می‌توانید از سامانه اتحادیه باربری شرایط استناد کرده و مشکلات خود را برطرف کنید.

این اتحادیه در همکاری با سایت اتحادیه باربری تهران آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. تمام تلاش خود را در جهت رضایتمندی و رفع مشکلات شما در حوزه باربری انجام می‌دهد. مفتخره که خدمت‌گذار شما عزیزان برای جابجایی و حمل اثاثیه منزل و باشیم.

سایت باربری اتحادیه کرج آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان درخصوص جابجایی با مشکلات و دردسرهای بعد از آن می‌باشد. این اتحادیه تمام تلاش خود در جهت بهبود روند جابه‌جایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. در جهت خدمت به خلق خدا از هیچ خدمتی فروگذار نمی‌ماند. خدمت به خلق خدا یکی از افتخارات مدیریت سامانه اتحادیه حمل بار و از جابجایی در کرج می‌باشد.

اتحادیه وانت بار کرج

وانت نیسان یکی از وسایل نقلیه‌ای است که محبوبیت خاصی در جابه‌جایی کالا دارد. چراکه استفاده از وانت نیسان محدودیت‌های کمتری در تردد وسایل نقلیه در محدوده‌های داخل‌شهری و بین‌شهری را ایجاد خواهد کرد.

سایز کوچک‌تری نسبت‌به خاورها و کامیون‌ها دارد و همچنین ظرفیت‌های باریک می‌تواند جابه‌جا کند. مناسب و قابل‌ توجه می‌باشد. وانت نیسان‌ها ظرفیت جابجایی بارتا ۳ نیم تن رادارند.

بیشتر.وانت نیسان‌های روباز مورد استفاده قرار می‌گیرند اما وانت نیسان‌های با کابین‌های فلزی و مسقف هم موجود می‌باشد. وانت نیسان‌های روباز برای انتقال انواع و اقسام بارهای مختلفاست.  در محدوده داخل شهروبین‌شهری مورد استفاده قرارخواهدگرفت.

آدرس اتحادیه وانت بار کرج:  میدان آزادگان – ابتدای خ برغان – خ یادگار امام – نبش کوچه شهدای مکه مکرمه با شماره وانت بار کرج ۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۵

 

اتحادیه باربری کرج و نرخ با آدرس و شماره فردیس کرج

نرخ اتحادیه باربری کرج ۱۴۰۲

با دقت به جدول نرخ اتحادیه باربری کرج ۱۴۰۲ می‌پردازیم. این جدول شامل نام خدمت‌ها و قیمت‌های مرتبط با آن‌ها می‌شود. اطلاعات دقیق و کاملی که در این مقاله ارائه می‌دهیم، به شما کمک خواهد کرد تا در جستجوی اطلاعات مربوط به باربری کرج، به راحتی به هدف خود دست یابید.

خدمات ارائه شده توسط اتحادیه باربری کرج

  • کرایه خاور برای سه ساعت

قیمت: ۹۸۰ هزار تومان

اگر شما به دنبال کرایه خاور برای یک سفر کوتاه در منطقه کرج هستید، قیمت این خدمت برای سه ساعت تنها ۹۸۰ هزار تومان می‌باشد.

  • کرایه خاور از کرج به تهران

قیمت: ۱.۲۰۰ هزار تومان

اگر برای مسافرت به تهران نیاز به خدمات خاور دارید، اتحادیه باربری کرج با قیمت مناسبی به شما خدمت می‌رسد. کرایه خاور از کرج به تهران تنها ۱.۲۰۰ هزار تومان است.

  • دستمزد کارگر (طبقه ۳ و پایین‌)

قیمت: ۲۲۰ هزار تومان

برای خدماتی که به دستمزد کارگر نیاز دارید و کارگر مورد نظر شما در طبقه ۳ و پایین قرار دارد، می‌توانید با پرداخت ۲۲۰ هزار تومان از این خدمت بهره‌مند شوید.

  • دستمزد کارگر (طبقه ۴ و بالا)

قیمت: ۲۴۰ هزار تومان

در صورتی که کارگر مورد نظر شما در طبقه ۴ و بالاتر قرار دارد، دستمزد آنها ۲۴۰ هزار تومان خواهد بود.

  • کرایه وانت برای سه ساعت

قیمت: ۳۳۰ هزار تومان

اگر به یک وانت برای حمل بار در کرج نیاز دارید، می‌توانید آن را برای سه ساعت با قیمت ۳۳۰ هزار تومان کرایه کنید.

  • کرایه وانت از کرج به تهران

قیمت: ۴۲۰ هزار تومان

برای انتقال بارهای خود از کرج به تهران، می‌توانید از خدمات کرایه وانت اتحادیه باربری کرج با قیمت ۴۲۰ هزار تومان استفاده کنید.

  • کرایه نیسان برای سه ساعت

قیمت: ۴۰۰ هزار تومان

در صورت نیاز به خودروی نیسان برای سه ساعت، می‌توانید آن را با قیمت ۴۰۰ هزار تومان کرایه کنید.

  • کرایه نیسان از کرج به تهران

قیمت: ۵۰۰ هزار تومان

برای سفر از کرج به تهران با خودروی نیسان، قیمت کرایه ۵۰۰ هزار تومان است.

به معرفی جدول نرخ اتحادیه باربری کرج پرداختیم. اطلاعات ارائه شده در این جدول شامل قیمت‌ها و خدمات مختلف می‌شود که می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی مسافرت‌ها و انتقال بارها کمک کند.

آدرس اتحادیه

آدرس اتحادیه باربری کرج در ادامه این متن قرار دارد. شما می‌توانید با مراجعه به هر گونه مشکلات پسرهایی که در حوزه جابجایی زیر نظر سه صنف کامیونداران کرج دارید. می‌توانید به سامانه حمل‌ونقل کرج درمیان گذاشته تا مشکلات شما رفع شود. آدرس جدید این سامانه در همین پست قرار دارد که در پایین همین متن آدرس دقیق محل ادعایی به و یکی برای شما همشهریان و مشتریان گرامی قرار داده‌ایم.

شما می‌توانید با مراجعه به اتحادیه باربری اجتماع و مشکلات و دردسرها است. درباره نا آرامی‌های خود در حوزه جابجایی را با آن‌ها درمیان گذاشته است. تا آن‌ها با نهایت دقت و قانون‌مندی کارگران متخلف و رانندگان بی‌نزاکت توی جیب نباید این اتحادیه باربری براساس نیازهای مردم گرفته شده است. هدف آن رضایتمندی حداکثری مردم شریف در استان البرز می‌باشد.

آدرس اتحادیه باربری کرج یا اتحادیه کامیون داران اسباب کشی: میدان آزادگان – ابتدای خ برغان – خ یادگار امام – نبش کوچه شهدای مکه مکرمه

 

سایت اتحادیه باربری کرجاطلاعاتی موجود نمیباشد
نرخ اتحادیه باربری کرجتماس بگیرید
آدرس اتحادیه باربری کرجمیدان آزادگان – ابتدای خ برغان – خ یادگار امام – نبش کوچه شهدای مکه مکرمه
شماره اتحادیه باربری کرج ۲۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۵
شماره اتحادیه باربری کرج۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۹
اتجادیه وانت بار کرج۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۹

 

اتحادیه باربری فردیس

شاید برای شما هم اتفاق افتاده‌است که در حمل بار و جابه‌جایی دچار مشکل و دردسر شوید. وقتی در محلی مانند فردیس اتفاقی برای شما بین کارگران راننده و یا ماشین جهت حمل بار و جابه‌جایی برخورد می‌خوانید دنبال اتحادیه اصناف باربری فردیس می‌گردید. هیچ اتحادیه باربری در فردیس وجود ندارد.

اتحادیه باربری فردیس در استان البرز و زیر نظر اتحادیه باربری کرج مشغول به کار است. جهت اطلاع از آدرس اتحادیه باربری در فردیس می‌توانید با به انتهای همین پست مراجعه کرده است.

از محل دقیق اتحادیه باربری فردیس مطلع گردید. این صفحه در جهت رضایتمندی حداکثری شما مشتریان صورت‌گرفته است. هرگونه حمل بار و جابه‌جایی را به‌نحو احسن است. با استفاده از شرکت حمل‌ونقل باربری حرفه‌ای خود در جهت رضایتمندی حداکثری و رفع مشکلات و دردسرهای شما در حوزه جابجایی انجام می‌دهد.

شماره اتحادیه

برای تماس با اتحادیه باربری کرج با شماره های ۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۵ و ۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۹ با اتحادیه کامیونداران شهر کرج تماس حاصل فرمایید. با این شماره میتوانید مشکلات خود در حوزه باربری و حمل بار و اسباب کشی یا با نیروهای باربری را با ما در میان بگذارید.

همکاران ما بلافاصله با کسانی که قانون شکنی کنند مقابله کرده و برخورد های لازم را به عمل می‌آورند. این اتحادیه از پیک موتوری تا جرثقیل های بزرگ را نیز مدیریت میکند. پس برای ارتباط با ما با شماره اتحادیه باربری کرج ۰۲۶۳۲۵۲۵۹۴۹ تماس حاصل فرمایید.

۰/۵ (۰ نظر)
همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل