حمل بار به ایرانشهر

ایجاده شده در تاریخ اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

در طول تاریخ انسان‌ها همیشه برای کارهایشان به‌ دنبال راه‌های ساده و آسان بوده اند. برای هرکاری گزینه‌های مختلفی وجود دارد که بتوانیم آسان‌تر انجام دهیم. برای اسباب‌کشی و جابجایی کالا یکی از ساده‌ترین راه‌ها و روش‌ها انتقال کالا با استفاده از خدمات شرکت‌های اتوبار و حمل‌ونقل می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات شرکت های باربری مانند شرکت حمل بار به ایرانشهر خیلی ساده و بدون دردسر وسایلتان را در هر منطقه‌ای که می‌خواهید انتقال دهید.

تنها شعبه شرکت باربری شهرستان در شهرستان ایرانشهر که یکی از شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان می‌باشد قرار دارد. اگر قصد اسباب‌کشی و ارسال کالا به ایرانشهر را داشتید ما برای شما به‌ راحتی انجام می‌دهیم. ما علاوه‌ بر اینکه کالاهای شما را می‌توانیم در داخل شهر برایتان جابجا کنیم امکان دارد شما بخواهید وسایلتان را به شهرهای دیگر منتقل کنید. به هر دلیلی، اصلا نگران نباشید ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

 

حمل بار ایرانشهر

شهرستان‌های استان سیستان‌وبلوچستان که در مجاورت شهرستان ایرانشهر قرار دارند نیز می‌توانند از خدمات حمل بار ایرانشهر استفاده کنند. ارسال کالا از ایرانشهر به شهرستان‌ها و روستاها مسیرهای مجاور و یا مسیر برعکس انجام می‌شود. ارسال محموله‌های سنگین و تناژ بالا ارسال تک بار و خرده بار، ارسال اسباب واثاثیه منزل است. جابجایی جهیزیه عروس خانم‌ها، جابجایی کالاهای اداری و تجاری محصولات خوراکی و شوینده ها، وسایل حساس و شکستنی، لوازم لوکس و آنتیک و هر چیزی را که شما فکرش را بکنید. توسط خبره‌ترین کارگران و حرفه‌ای‌ترین کارگران آریوبار انجام می‌شود.

کافیست تا شما با ما تماس بگیرید. ما در اولین فرصت و کمترین زمان کارگرانمان را به محل بارگیری اعزام می‌کنیم. سامانه حمل بار بین شهری از معتبرترین مراکز حمل‌ونقل شهرستان ایرانشهر است که می‌تواند خدمات اتوبار قانونی و درجه یک را به شما ارائه دهد. شما با استفاده ازخدمات آریوبار دیگر نگران هیچ‌چیز نباشید. ما اینجا هستیم تا جابه‌جایی کالا، اسباب‌کشی، حمل‌ونقل وسایل را برای شما هرچه آسان‌تر و راحت‌تر کنیم.

هرگونه تجهیزات، وسایل نقلیه و نیروی کار که نیاز داشته باشید به‌راحتی می‌توانید توسط اتوبار حمل بار به ایرانشهر در اختیار داشته باشید. در هر مرحله از اسباب‌کشی می‌توانید از تیم‌های تخصصی ما استفاده کنید و بهره لازم را درجهت آسان تر منتقل کردن وسایلتان ببرید.

 

 

حمل بار به ایرانشهر

 

باربری به ایرانشهر

قرار است تا در آریو بار به شما مطالبی را بگوییم که بتوانید راحت‌تر باربری مورد اطمینانی را انتخاب کنید. اگر باربری به ایرانشهر شما خوب نباشد قطعا هم باید هزینه ارسال بار را پرداخت کنید. هم خسارت آسیب دیدن وسایل تان را جبران کنید. در ابتدا باید چک کنید که آیا باربری مدنظر شما معتبر است و مجوز رسمی و قانونی دارد.

اگر اتوبار مدنظر شما مجوز داشته باشد یعنی همه‌چیز قانونی انجام می‌شود. در صورتی‌ که در طی انجام باربری مشکلی به وجود بیاید شما می‌توانید از طریق اتحادیه و روش‌های قانونی پیگیری کنید. مرحله بعدی این است که درصد رضایت مشتریان را بررسی کنید و ببینید که آیا مشتریانی که به این مرکز مراجعه کردند از کیفیت کار اتوبار رضایت دارند یا نه. چرا که تنها مطمئن‌ترین راه بررسی اعتبار یک مجموعه رضایت کاربران می‌باشد.

سامانه آریوبار عضو رسمی اتحادیه باربری شهرستان ایرانشهر می‌باشد. شرکت حمل بار به ایرانشهر پروانه کسب داریم و مجوزهای رسمی از وزارت راه برای اینکه ماشین‌ها و وسایل نقلیه مان به‌ راحتی و بدون مشکل بتوانند کالای شما را در محدوده داخل و خارج از شهر جابه‌جا کنند را داریم. همچنین تمامی مراحل کاملاً قانونی و با ارائه مدارک معتبر و دارای کد رهگیری عرضه می‌شود.

 

ارسال و جابجایی بار به ایرانشهر

برای این‌ که همه‌ چیز مطمئن انجام شود و شما از اینکه کالاهایتان در طی روند کاری اسباب‌کشی و جابجایی کالا آسیب نمی‌بینند گم نمی‌شود. هنگامی‌ که بسته‌بندی‌ها بارگیری می‌شوند تمامی مشخصات بار شما از جمله تعداد بسته‌بندی، تعداد وسایل و وزن و در برگه‌ای به نام برگه بارنامه ثبت می‌شود. در هنگام ارسال و جابجایی بار به ایرانشهر و بارگیری برگه بارنامه که متشکل از مشخصات بار و مشخصات فرد فرستنده و گیرنده بار می‌باشند صادر می‌ شود و به صاحب کالای مرسوله تحویل داده می‌شود. شما می‌توانید طبق چیزی که در برگه بارنامه نوشته‌شده کالاهایتان را در مقصد تحویل بگیرید.

باید نهایت دقت را در هنگام تخلیه بار داشته باشید تا چیزی کم‌وکاست نباشد. چرا که در صورتی که کارگران ازمحل خارج شوند و تصفیه انجام بگیرد. دیگر ما مسئولیتی درقبال کالای شما نخواهیم داشت. همچنین برای اینکه خیال مشتری از بابت آسیب نرسیدن به بار راحت باشد. خدمات بیمه باربری نیز به مشتریانمان عرضه می‌کنیم تاسقف ۵۰ میلیون از ارزش کالای مشتریانمان تحت پوشش رایگان بیمه باربری قرار می‌گیرد تا درصورتی‌که به بار خسارتی وارد شد. صاحب بار بتواند خسارت خود را از شرکت بیمه و یا شرکت باربری بگیرد.

با وجود بارنامه و بیمه نامه باربری مشتریان خیلی راحت‌تر و با خیالی آسوده‌تر کالایشان را در سطح جاده‌های حادثه‌ خیز منتقل می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید اگر بخواهید وسایلتان را در محدوده‌های خارج از شهر منتقل کنید. قطعا کار سخت‌تر و نیازمند دقت بالاتری می‌باشد. شرکت حمل بار به ایرانشهر در این زمینه تجربه و تبحر داریم. کسی که تجربه دارد کمتر دچار خطا و اشتباه می‌شود. برای اینکه وسایل در فاصله‌های طولانی‌تر منتقل شوند باید تمامی شرایط سنجیده شود. کارها بسیار دقیق‌تر انجام شود. همچنین مهم‌ترین مرحله ازکارکه گام اول اسباب‌ کشی می‌باشد بسته‌بندی وسایل است.

 

حمل اثاثیه منزل به ایرانشهر

 نیاز به زور بازوی بالایی دارد و اینکه اگر وسایل شما در طبقات آپارتمان قرار داشته باشد و یا سنگین و حجیم باشد. این کار برای شما بسیار سخت و یا غیر ممکن می‌باشد. جابجایی وسایل بسیارسنگین مانند گاوصندوق، پیانو، یخچال‌های ساید، تلویزیون، آینه‌های بزرگ، مبلمان استیل و نیمه استیل، مبلمان با تاج‌های بزرگ و سنگین و غیره توسط کارگران ما با دقت و سرعت به داخل ماشین حمل بار منتقل می‌شود.

ازآنجایی‌که چیدمان وسایل در محفظه کابین بسیار اهمیت دارد. ما کارگر حرفه‌ای بارچین برای این کار داریم که وسایل را طبق استاندارد و با توجه به وزنشان بسیار دقیق و به صورتی که کمترین حجم از فضا را بگیرد چیدمان می‌کنند. امکان دارد شما در مقصد بخواهید منزل جدید را تمیزکاری کنید. برای اینکار ما افرادی داریم که می‌توانند در این امر به شما کمک کنند و امر نظافت منزل را بسیار سریع و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق ایده آل شما انجام دهند.

یکی از مراحلی که در حمل اثاثیه منزل به ایرانشهر بسیار زمان گیر است چیدمان وسایل و بازکردن بسته‌بندی‌ها می‌باشد. تیم فنی ما توانایی این را دارند که در جابه‌جا کردن و یا چیدمان وسایل شما به شما کمک کنند. همین‌طور نصب کردن وسایلی مانند پرده، ماشین لباس‌شویی، تلویزیون، لوستر، تخت خواب و غیره که امکان دارد از محدوده توانایی شما خارج باشد. یا برای شما سخت باشد را می‌توانند برایتان به‌راحتی انجام دهند.

 

حمل بار به ایرانشهر

 

هزینه حمل بار به ایرانشهر

یک باربری خوب از نظر مشتری باربری ارزان می‌باشد. از آنجایی‌ که آریوبار عضو اتحادیه باربری میباشد. نرخ های ما طبق تعرفه دولتی با مشتری محاسبه می‌شود. اما در شرایطی باربری زیر تعرفه دولتی را به مشتریان مان تقدیم می‌کنیم. هزینه انتقال هرگونه بار با توجه به حجم و وزن بار متفاوت است. شرایط مختلف انتقال بارها سبب متغیر بودن هزینه ارسال کالا می‌باشد.

قطعا همان‌طور که می‌دانید مسافتی که میخواهید انتقال بار را انجام دهید اگر طولانی باشد سبب افزایش هزینه باربری می‌باشد. ارسال کالا به محدوده خارج از شهر شرایط ویژه‌ای را در بردارد. اگر می‌خواهید درمسافت طولانی‌تری کالایتان رامنتقل کنید بهترین گزینه استفاده از ماشین‌ در سایزهای بزرگ‌تر و تریلی‌ها می‌باشد. که هزینه بالاتری نسبت‌ به وسایل نقلیه سبک و نیمه‌سنگین دارد.

همچنین بسته‌بندی وسایل و ایمن‌تر و دقیق‌تر باید انجام شود. زمانی‌که طول می‌کشد تا کالای شما بارگیری و به مقصد انتقال پیدا کند طولانی‌تر است. فرق انتقال کالا در محدوده داخل شهر و خارج این است که باعث تغییر نرخ باربری میشود. اما امکان دارد شما کالایتان در طبقه همکف و یا در طبقات آپارتمان‌ها قرار داشته باشد. در این‌ صورت طبق تعداد طبقاتی که وسایل شما جابه‌جا می‌شوند هزینه‌ها متفاوت است. همین‌طور اگر حجم کالای شمابالا باشد هزینه بیشتری نسبت‌ به مرسوله‌های کم‌حجم‌تر دارد.

 

باربری ارزان به ایرانشهر

تا اقشار مختلف جامعه بتوانند به‌ راحتی از خدمات اتوبار با کمترین تعرفه بهره‌مند شوند. در باربری ارزان به ایرانشهر می‌توانید تجربه باربری ارزان و باکیفیت راداشته باشید. برای این‌که نرخ‌های شرک ما و قیمت‌های بروز کرایه ماشین‌ها و تعرفه دستمزد هر ساعات کاری کارگران را در اختیار داشته باشید.

مطمئن باشید که هیچ کجا نمی‌توانید قیمت‌های منصفانه آریوبار را ببینید. شرکت اتوبار ارزان علاوه‌ بر اینکه توانسته‌ است خدمات جامع و کامل و کارگران حرفه‌ای را در اختیار مشتریانمان بگذاریم می‌توانیم ارزان‌ترین قیمت را به مشتریانمان هدیه بدهیم. یکی از رازهای موفقیت ما تعرفه‌های پایین و قیمت‌های مشتری‌ پسند ما می‌باشد. ما تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا مشتریان راضی را برای خودمان جمع‌ آوری کنیم تا بتوانیم در کارمان پیشرفت کنیم.

یکی از مسائلی که می‌تواند سبب متغیر بودن و یا افزایش و یا کاهش‌ هزینه باربری حمل بار به ایرانشهر شما باشد. استفاده از وسایل نقلیه و ماشین‌های مورد استفاده تان می‌باشد. چیزی که باید آن را رعایت کنید انتخاب سایز مناسب از وسیله نقلیه با توجه به حجم بار محصولتان می‌باشد. نکته‌ای که باید رعایت کنید این است که ماشینی که انتخاب می‌کنید حجم بار شما را به‌صورت کامل در محفظه‌ کابین جای دهد.

همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل