باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج

ایجاده شده در تاریخ اسفند ۲۰, ۱۳۹۹

 • یکی دیگر از خدمات تخصصی باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج که نسبت به باربری های دیگر برتری دارد بسته‌بندی مخصوص و ویژه دستگاه‌های صوتی و تصویری در اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل می باشد آریو بار با استفاده از وسایل مناسب برای بسته‌بندی من‌جمله کارتون و نایلون‌های مخصوص بسته‌بندی برای وسیله های صوتی و تصویری محافظ سلامت وسیله‌های برقی خانه شما می باشد.

  همان‌طور که همه می‌دانیم ابزارهای صوتی و تصویری و هوشمند مثل کامپیوتر تلویزیون مانیتور و سایر وسیله های مربوط به این زمینه بسیار حساس و گاهاً دارای تراشه‌های ریز و لامپ‌های کوچک هستند که حتی با آسیب دیدن یکی از آن‌ها کارایی دستگاه به کامل مختل می‌شود بنابراین بهترین باربری‌ها باید بهترین شیوه‌های بسته‌بندی را برای این نوع از وسایل بسیار آسیب‌پذیر و همچنین با قیمت بسیار بالا شامل شود.

   

  باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج

  این بسته‌بندی شامل نایلون‌های مخصوص بسته‌بندی کارتون‌های مخصوص بسته‌بندی و فیبرهایی است فیبرهای ضربه‌گیر است که مانع بسیاری از این آسیب‌دیدگی‌ها می‌شود شما می‌توانید برای اطمینان بیشتر از سلامت کامل وسیله‌های خود هرچند یکی از بهترین بسته‌بندی برای این‌گونه وسیله‌ها همان کارتون مخصوصی می باشد که توسط شرکت ارسال شده است اما در صورت گم کردن آن کارتن و وسایل بسته‌بندی نیز باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج وسایل مخصوص بسته‌بندی هرکدام از این وسیله های صوتی و تصویری را دارد.

  در صورت درخواست شما می تواند بسته‌بندی در محل بارگیری انجام شود که در جابجایی و تخلیه هیچ‌گونه آسیبی برای اثاثیه شما رخ ندهد یکی دیگر از کارهای مهمی که شما می‌توانید انجام دهید این است که با مشاوره گرفتن از مشاورین شبانه‌روزی و بیست و چهارساعته باربری اتوبار عظیمیه کرج برای حمل بار از کرج به قزوین از قیمت‌ها و ویژگی‌های بسته‌بندی و جابجایی این نوع وسیله های خاص باخبر شوید.

  جابجایی فرش موکت قالیچه و انواع کف‌پوش‌های صنعتی و سنتی که در خانه‌های امروزی استفاده می شود توسط باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج انجام می شود یکی از کارهایی که شما می توانید برای جابجایی بهتر این‌گونه فرش‌ها و قالیچه‌هایی که ممکن است ارزش مادی مادی یا معنوی زیاد داشته باشند انجام دهید این است که قالیچه‌های خود را در مشمع های مخصوصی که فرش داخل آن‌ها آمده‌است که از آسیب دیدن شانه و زخم شدن و شکستگی فرش جلوگیری می‌کند استفاده کنید.

  اما در صورت گم کردن این وسیله‌ها در طی اسباب کشی یا در شرایط عادی و زندگی روزمره نیز می‌توانید از مشاورین ما بخواهید که هنگام فرستادن سرویس برای جابجایی اثاثیه منزل شما این ابزارهای بسته‌بندی مخصوص فرش‌ها و قالیچه‌ها را نیز همراه خود بیاورند و چرا باید از باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه استفاده کنید آریو بار یکی از شرکت‌های باسابقه حمل‌ونقل و باربری در استان تهران و در استان‌های دیگر کشور می باشد.

   

  باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج

   

   

  اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج

  باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج دارای بیست سال سابقه مخصوص حمل‌ونقل اثاثیه منزل و همچنین فعالیت‌هایی در زمینه‌های دیگر حمل‌ونقل می‌باشد آری و باری یکی از شرکت‌های مطرح تهران در زمینه جابجایی اثاثیه منزل و جابجایی وسایل صنعتی و سایر محموله‌ها می باشد یکی از سوال‌های اصلی که هنگام جابجایی اثاثیه منزل برای هر فردی پیش می‌آید این است که آیا افرادی که برای جابجایی اثاثیه منزل به خانه من می آیند قابل اعتماد در زمینه امانت‌داری و همچنین خوش‌اخلاق و درستکار هستند!!!

  این حقی است که باید به همه مشتری‌های حمل‌ونقل اثاثیه منزل داد زیرا شما افرادی غریبه را به منزل خود برای جابجایی اثاثیه منزل راه می دهید که نه از قبل می‌شناسید و نه می توانید بدون شناخت قبلی اطمینان کامل داشته باشید بنابراین باربری اتوبار کرج با بیست و پنج سال سابقه در زمینه حمل‌ونقل اثاثیه منزل این اطمینان را به شما می‌دهد که کارگران خود را از افراد درستکار بااخلاق و اکثراً متأهل انتخاب کرده است که شما به راحتی تمام می‌توانید این افراد را به منزل خود راه دهید.

  این کارگرها دو سال تحت نظر باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج بوده‌اند و مدارک رسمی و قراردادی با شرکت دارند که خیال شما را از هرگونه نگرانی و بی‌اعتمادی جمع خواهد کرد این کارگرها همگی جوان تنومند و همچنین قابل‌اعتماد مطمئن هستند و خیال شما را از آسیب دیدن وسایل و همچنین احتمالات مربوط به مشاجره و و درگیری‌های درحین جابجایی بار پایین می آورد.

  در مورد مبل‌های راحتی معمولاً بیشتر نگرانی صاحبان آن‌ها در جابجایی اثاثیه منزل این می‌باشد که مبل ها کثیف و دچار پارگی براثر برخورد با وسایل تیز شود بنابراین یکی از بهترین کارهایی که برای جلوگیری از هر دوی این موارد می‌توان انجام داد این است که مبل‌ها توسط وسایل بسته‌بندی مخصوص پیچیده شوند شما خودتان می‌توانید.

  این وسایل را از نزدیک‌ترین ابزار فروشی‌ها و یا هایپر مارکت‌های بزرگ نزدیک محل خود تهیه کنید اما در صورت عدم توانایی انجام این کار و یا نداشتن وقت آن فقط کافی‌ست هنگام تماس با باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج به مشاورین ما بگویید که هنگام فرستادن سرویس برای جابجایی اثاثیه منزل شما کارگران مجرب و مخصوص بسته بر روی مبل‌های راحتی برای شما بفرستند که با بسته بندی مناسب و حرفه ای اثاثیه شما از آسیب دیدن وسایل شما درحین باربری جلوگیری شود.

   

   

  اسباب کشی باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج

  یکی دیگر از مهم‌ترین وسایل چوبی که معمولاً در اکثر جابه‌جایی‌های اثاثیه منزل وجود دارد تخت های چوبی می باشد تخت های چوبی هرچند در منزل جایی بزرگی از اتاق خواب یا جاهای دیگر خانه شما را می‌گیرند اما درهنگام باربری اتوبار عظیمیه کرج معمولاً قطعات مختلف آن‌ها از یکدیگر جدا می‌شود و هرکدام از آن‌ها با قرارداده شدن در بسته‌بندی مناسب و همچنین در جایگاه مناسب در وسیله حمل نقلی در وسیله نقلیه‌ای که برای جابجایی اثاثیه منزل شما فرستاده شده است جابجا می شوند.

  بیشترین نگرانی در مورد جابجایی تخت های چوبی شکستن تاج بر روی بالای تخت می باشد که برای جلوگیری از این کار باید این تاج توسط نایلون‌ها و فیبرهای مخصوص ضربه‌گیر پوشانده شود باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج واداشتن کارگران مجرب در زمینه بسته‌بندی وسایل چوبی و همچنین با تجربه بالا در زمینه جابجایی اثاثیه منزل این اطمینان را به شما می‌دهند که با درست انجام دادن این بسته‌بندی و فرایند جابجایی از هرگونه آسیب دیدن تخت و تاج تخت در هنگام جابجایی اثاثیه منزل شما جلوگیری کند.

  از دیگر وسایل چوبی رایج که در بیشتر باربری‌ها در بیشتر جابه‌جایی‌ها وجود دارد میزها میزهای کامپیوتر میزهای تلویزیون و همچنین میزهای سایر وسیله های برقی می باشد برای جابجایی این میزها اولین کار مهم خارج کردن کشوها و بستن درهای لولایی یا تاشوی روی این میزها میباشد و برای این که در هنگام جابجایی در این کشو ها باز نشود و وسایل داخل آنها نریزد و آسیب نبیند.

  کار دیگری که با این کشوها می‌توان انجام داد این است که با چسب‌های پنج سانتی و محکم چندین دور این کشوها به سایر قسمت‌های میز چسبانده شوند تا در هنگام باربری و جابه‌جایی این کشوها خارج نشوند و آسیب نبینند یکی دیگر از کارهایی که می‌توان انجام داد این است که کل میز را در داخل فیبر مخصوص جابجایی این‌گونه میزها قرار دهند که مخصوص نگه داشتن این‌گونه میزها می باشد.

  و دیگر نیازی به چسب زدن و یا خارج کردن کشوها نیست برای هر مدل از این شیوه‌های جابجایی میز های مورد استفاده بر زیر وسیله های برقی مثل میز کامپیوتر میز تلویزیون باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج کارگران بسته بندی مخصوص خود را دارد. این بوفه‌های زینتی و بزرگ امروزه در بیشتر خانه‌های ایرانی دیده می شوند و بخش مهمی از زیبایی و جذابیت خانه‌های شما را شکل می دهند و معمولاً در بیشتر اوقات نیز برای خانه دار دارای ارزش مادی و معنوی بالایی می باشند.

   

  باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج

   

   

  قیمت حمل بار در باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج

  ۱_ هزینه خاور مسقف مخصوص اسباب کشی در بارهای داخلی حدود ۲۵۰ هزارتومان است و برای نیسان حدود ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

  ۲_ هزینه به شهر های اطراف مثلا از محمد شهر به شهریار برای خاور حدود ۳۵۰ هزارتومان برای نیسان حدود ۲۲۰ هزار تومان میباشد .

  ۳_ هزینه حمل بار به تهران برای خاور ۴۲۰ تا ۴۸۰ هزار تومان و نیسان از ۲۲۰ تا ۲۸۰ هزار تومان که این تقریب قیمتی بر حسب فاصله قیمت گذاری می شود.

  ۴_ هزینه بارهای بین شهری یا همان شهرستان با توافق طرفین و لیست قیمتهای اتحادیه اصناف حمل بار می باشد و با ۵۰ میلیون تومان بیمه رایگان از طرف باربری اتوبار میدان طالقانی عظیمیه کرج همراه می باشد.

  ۵_ هزینه بیمه باربری تا سقف معینی به عهده باربری و بیش از سقف معین شده به ازای هر یک میلیون تومان مبلغ هزار تومان بعهده مشتری میباشد.

  ۶_ هزینه بسته بندی در صورت نیاز مشتری با توافق و قیمت مناسب به شما همشریان گرامی ارائه میشود.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
  ثبت درخواست حمل