وانت بار اندیشه شهریار

ایجاده شده در تاریخ فروردین ۲۷, ۱۴۰۳

باربری و وانت بار اندیشه شهریار از سامانه های جابجایی با سابقه در منطقه اندیشه به حساب می اید. جزو اتحادیه حمل و نقل باربری اندیشه محسوب می شود. سالانه افراد زیادی از مبدأ مشخص محل زندگی خود به مکان جدید و مقصدهای معین در شهرهای جدید نقل‌مکان می‌کنند.

اگر دوست داشته باشید می‌توانید سقف بیمه باربری را تا مبلغ دلخواه افزایش دهید. این موضوع کاملاً به نظر شخصی خودتان بستگی دارد. معمولاً افرادی تمایل به بالابردن میزان سقف بیمه باربری دارند که بار و کالای آن‌ها ارزش بسیار بالایی دارد. اگر در رابطه با فرآیند و نحوه کار وانت بار سوالی دارید می‌توانید با مشاورین ما در وانت بار فردیس تماس باشید.

 

وانت بار اندیشه شهریار

این نقل‌مکان ممکن است برای افزایش ارتباط شغلی و همچنین افزایش افراد آشنا و خویشاوندان صورت گیرد و همچنین امکان دارد. برای کم کردن هزینه‌های مکانی صورت گیرد شرکت وانت بار اندیشه شهریار در نظر دارد. برای ارتقاء کیفیت در حوزه حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی یا اثاث‌کشی از بهترین پرسنل حمل بار و جابجایی استفاده کند.

تا کیفیت در حوزه باربری و اتوبار را تا حد ممکن و توان افزایش دهد. این افزایش باعث جلوگیری رساندن خسارت‌ها در حمل اثاثیه منزل و جابه‌جایی و همچنین سرعت در حمل بار و جابجایی را افزایش می‌دهد. سامانه باربری وانت بار اندیشه شهریار دارای مجوز رسمی اتحادیه حمل‌ونقل باربری اصناف کل کشور می باشد.

وانت بار اندیشه شهریار که با صدور بارنامه دولتی کلیه بارهای بین شهری  را جابجا کند. در صورت نیاز این شرکت دارای انواع ماشین حمل بار اعم از : وانت پیکان وانت نیسان خاور های روباز و همچنین خاور مسقف با دیواره‌های موکت شده است. جهت حمل اثاثیه منزل می‌باشد. در صورت نیاز شما هر کدام از این خودروها برای شما ارسال می‌نماید. تا بتوانید یک حمل اثاثیه منزل و جابه‌جایی ایمن و بدون دردسر و ترس‌های ناشی از بروز خسارت داشته باشید.

حمل ساید بای ساید با وانت بار

یکی از وسایلی که در حمل و جابجایی اثاثیه منزل و اسباب کشی اثاث کشی از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است. یخچال فریزر یا یخچال های ساید بای ساید هستند. از حساسیت بسیار بالایی در اسباب‌کشی برخوردار هستند و ما به شما توصیه می‌کنیم. در حمل اثاثیه منزل و ساید از لحاظ جابجایی نهایت دقت را در انتخاب حمل ساید با وانت بار اندیشه شهریار مناسب برای حمل وسایل خود استفاده کنید.

زیرا حمل این‌گونه وسایل از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. در صورت کوچک‌ترین ضربه و آسیب خط و یا خش و خراش بر روی درهای این یخچال‌ها از قیمت آن‌ها کاسته می شود. یا از جلوی چشم ما می‌افتند و باربری از این رو به شما توصیه می‌کند. از متخصص حمل ساید بای ساید و یخچال های بزرگ استفاده کنید.

وانت بار اندیشه شهریار با داشتن افراد باتجربه در این حوزه در نظر دارد. برای رفع خسارت‌ها و کاهش آن‌ها نهایت استفاده را از بهترین افراد در جابجایی این‌گونه وسایل استفاده کند. افرادی که برای شما ارسال می شوند متخصص حمل این‌گونه وسایل هستند. در صورت داشتن یخچال ساید بای ساید لطفاً به مشاوری که با شما جهت رزرو در ارتباط است تاکید کنید که یخچال سایدبای‌ساید دارید.

 

وانت بار اندیشه شهریار

اسباب کشی وانت بار اندیشه

یکی از معضلاتی که در اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل و یا اسباب کشی با آن روبرو هستیم. موضوع مهم ازنظر اسباب کشی وانت بار اندیشه شهریار بسته‌بندی است. از اهمیت بسیار بالایی در جابجایی برخوردار است. بعضی از وسایل مانند وسایل شکستنی باید به صورت کامل با وسیله روزنامه‌های باطله یا ملافه پتو و پارچه هایی که معمولاً در اسباب‌کشی از آن‌ها استفاده می‌کنیم.

برای بسته‌بندی در داخل کارتن قرار گیرند ولی بعضی از وسایل پلاستیکی و حجیم که باعث پر شدن کارتون‌ها می‌شوند. در صورت ضربه آسیب جدی نمی‌بیند. مانند وسایل پلاستیکی بهتر است از کیسه‌های بزرگی استفاده کنیم و در آن‌ها را ببندیم. این کیسه‌ها می‌توانند حجم بسیار زیادی از وسایل را درون خود قرار دهد. این کار یک نوع صرفه‌جویی در هزینه در بسته‌بندی نیز به حساب می‌آید. باربری نیسان شهریار به شما توصیه می‌کنیم از کیسه‌هایی برای جابجایی استفاده کنید.

تا به هرچه بیشتر جمع کردن وسایل خود کمک کرده است. این بسته‌بندی مناسب باعث سرعت جابه‌جایی و همچنین کاهش اعتماد آسیب و خسارت در جابجایی و اثاث کشی به حساب می‌آید. بهتر است رختخواب ها را درون کیسه‌های مخصوص رختخواب قرار دهیم در صورت وجود نداشتن این کیسه‌ها می توانیم منافعی را پهن کرده و پتوها را به‌صورت مرتب در داخل آن بپیچیم. به صورت ضربدری گره های روی آن بزنیم که از خروجی و پتوها درعا جلوگیری کنیم.

ولی به استفاده از کیسه رختخواب شاید هزینه بیشتری داشته باشد. اما تا حد بسیار بالایی از آسیب دیدن و کثیف شدن وسایل رختخواب جلوگیری می‌کند. می‌توانید از کیسه‌های رختخواب بزرگ با استفاده از وانت نیسان بار اندیشه با پایین‌ترین قیمت بهره‌مند شوید.

 

کرایه وانت پیکان مبلی۳۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان۴۵۰ هزار تومان
کرایه خاور برای سه ساعت۹۰۰ هزار تومان
کرایه کامیون مسقف۹۰۰ هزار تومان
کرایه وانت معمولی۳۵۰ هزار تومان
دستمزد کارگر تا سه ساعت۲۵۰ هزار تومان

 

حمل بار با وانت

حمل بار با وانت بار اندیشه شهریار فقط به فکر جابجایی نیست. بلکه در تمام مراحل خدمات اسباب‌کشی نیز در کنار شما عزیزان و همشهریان گرامی برای کمک به رفع نیازهای شما آماده همکاری می‌باشد. همچنین ماشین‌هایی که برای شما ارسال می کنیم. به صورت بسته‌بندی صحیح لوازم شما مقدار خیلی زیادی از وسایل آن‌ها جمع می‌شود و نگران آسیب دیدن وسایل نباشید. زیرا خبرهایی که برای شما تعبیه شده‌اند. این ماشین‌ها که مخصوص حمل اثاثیه منزل و یا بیمه اسباب‌کشی و اثاث کشی هستند.

وانت بار اندیشه شهریار دارای انواع وسایل بسته‌بندی از غیب کیسه‌های مخصوص رختخواب کیسه مخصوص وسایل پلاستیکی چسب‌های ۵ سانتی مجتمع‌های حباب دار برای محافظت از کالا یا همان و به رپ استرس انواع چسب‌های مختلف برای جلوگیری از باز شدن درب بعضی از کمدها و بسته‌بندی وسایل دیگر با قیمت نازل و منصفانه از حمل بار با وانت می‌توانید تهیه کنید.

اگر یک اسباب کشی سنگین و کامل در اندیشه را در پیش دارید نگران نباشید. هیچ نیازی نیست که از ماه‌ها قبل برای فرآیندی که تنها چند روز وقت می‌برد نگران باشید. شرکت باربری وانت بار اندیشه شهریار با ارائه خدمات همه جانبه و مجموعه کاملی از خدمات باربری، تمام زحمت و استرس را از شما دور می‌کند. دوره‌های تخصصی لازم را گذرانده‌ اند و به صورت عملی امور را انجام داده‌اند.

۳ نظر ارسال شده
  1. […] وسایل شما را برای شما به سلامت کامل جابجا کنند شرکت باربری نیسان اندیشه دارای انواع ماشین‌های حمل اثاثیه منزل از قبیل […]

  2. سرایی گفت:

    قیمت وانت داخل اندیشه چقدر است؟

همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل