پرسش های متداول باربری (اسباب کشی یا اثاث کشی)

ایجاده شده در تاریخ آبان ۵, ۱۳۹۸

همکاران ما بعد از تلاش و تحقیقات درباره ی سوالاتی که شما از (اسباب کشی یا اثاث کشی) در رسانه ها بیان کردید شروع به جمع آوری و یافتن جواب برای آنها کرده اند به بعضی از آنها در پایین صفحه پاسخ داده اند و آن را در بخش پرسش های متداول باربری قرار داده اند .

اسباب کشی یا اثاث کشی چیست ؟

اثاث کشی یا جابجایی وسایل و لوازم منزل و اثاثیه منزل از مکانی که در آن بودید به مکان جدید یا اداره جدید را شامل می شود . بهتر است یک سری عوامل رعایت شود که میشود به تغییر آدرس در ادراه یا ثبت احوال نیز و شماره تلفن ها اشاره کرد .

 

چه جوری چطور یا چگونه اسباب کشی یا اثاث کشی کنیم ؟

در اسباب کشی باید تمام مراحل به ترتیب و منظم انجام شود اگر مرحله ای را فراموش کنیم یا از یاد ببریم در پروسه اسباب کشی قطعا به مشکل میخوریم میتوانیم از روش های مختلفی شروع کنیم برای مثال می تونیم یادداشت برداری کنیم و مرحله ای جلو برویم میتوانیم با یک شرکت حمل و نقل مطمئن و معتبر و متخصص مانند اریو بار تماس بگیریم تا تمام مراحل اسباب کشی رو برامون به راحتی هر چه تمام تر انجام بدن و ما فقط چایمون رو بخوریم بهشون نگاه کنیم اونا پرسنلی دارن که دوره دیدند و آموزش های کامل باربری رو دیدند .

 

 

 

برای اسباب کشی یا اثاث کشی ازکجا شروع کنیم ؟

اولین مرحله اثاث کشی یا اثاث کشی یادداشت برداری از کارهایی که میخواهیم انجام دهیم است و اولین کاری که باید از لحاظ بدنی انجام شود کم کردن لوازمی است که مدت زیادی از استفاده نکردن آن ها گذشته است این کار باعث حداقل سازی لوازم و کم کردن خیلی از لوازم و اثاث میشود .

 

چه ساعاتی ، چه زمانی برای اسباب کشی یا اثاث کشی خوبه ؟

اثاث کشی میتواند در هر ساعت از شبانه روز انجام شود ولی خوب بهتر است به بعضی از نکات هم توجه شود مثلا روشنایی هوا برای حمل بار گارگران و راحتی همسایه ها در صورتی که یکی از مکان های مبدا یا مقصد اسکان  آپارتمان باشند چون اثاث کشی بالاخره سر و صدا تولید می کند و باعث از بین رفتن آرامش همسایه ها در شب می شود در هر ساعتی از روشنایی هوا اثاث کشی امکان دارد ولی ما توصیه می کنیم در ساعات اولیه صبح تقریبا ساعت های بین ۹ تا ۱۲ بهترین تایم برای اثاث کشی می باشد. باربری آریو بصورت ۲۴ساعته آماده سرویس دهی و پاسخگویی و مشاوره و رزرو خودرو به کلیه همشریان گرامی می باشد .

 

 

چه روزی یا روزهایی در هفته برای اسباب کشی یا اثاث کشی خوب است یا خوبه ؟

معمولا مردم به علت اشتغال در شرکت یا اردارات یا موسسه های مختلف امر اسباب کشی را به انتهای هفته یعنی همان روزای تعطیل کاری موکول میکنند . شرکت ما به شما توصیه میکند که اسباب کشی خود را در اواسط هفته انجام دهید تا از خلوت بودن جاده تا باربری های حمل و نقل بهره کافی را ببرید .

 

 

چگونه بعد از اسباب کشی وسایل خانه را سریع بچینم؟

اولین کار بعد از ورود به مکان جدید و اسباب کشی پیدا کردن جای مناسب برای وسایل و اثاثیه بزرگ مانند یخچال و مبلمان و لباسشویی است تا جلوی دست ما باز شود و بتونیم لوازم را بهتر بچینیم سپس کارتن های کوچک را در ادامه روز و برگشت از سر کار باز کنید و کارتن های بزرگ تر و اسباب انباری را در روزهای تعطیل باز کنیم چون زمان بیشتری را می گیرند .

از کجا کارتن اسباب کشی یا اثاث کشی بخرم ؟

کارتن های اسباب کشی را سایت های باربری هم در اختیار شما قرار می دهند که تقریبا قیمت بالاتری برای شما آب میخورد ما به شما توصیه می کنیم به سایت های خرید کارتن مراجعه کنید تا با قیمت کمتری کارتن های مورد استفاده خود را پیدا کنید ، شرکت در نظر دارد تا هزینه ها برای شما تا جای ممکن کاهش پیدا کند .

 

 

پرسش های متداول باربری (اسباب کشی یا اثاث کشی)

 

 

 

فرق باربری و اتوبار چیست ؟

اتوبار به شرکتی که حمل و نقل زمینی انجام می دهد و باربری شرکت حمل و نقل هوایی زمینی ولی امروزه با اتوبار به حمل بار منزل منتهی می شود ولی باربری حمل کلیه ی لوازم و کالاها را نیز برای شما انجام می دهد .

بیمه باربری چیست و چه باربری میتواند بار را بیمه کند ؟

بیمه باربری فقط برای بارهای بین شهری امکان پذیر است و همه ی باربری های دارای مجوز قادر به صادر کردن این بیمه نیستند فقطباربری هایی که دارای مجوز بین شهری هستند می توانند این بیمه را صادر کنند .

قیمت باربری اسباب کشی یا اثاث کشی چقدر است ؟

۱_ هزینه خاور مسقف مخصوص اسباب کشی در بارهای داخلی حدود ۱۵۰ هزار تومان است و برای نیسان حدود ۷۰ هزار تومان می باشد .

۲_هزینه به شهر های اطراف مثلا از شهریار به صفادشت برای خاور حدود ۲۰۰ هزار تومان برای نیسان حدود ۱۰۰ هزار تومان میباشد .

۳_هزینه حمل بار به تهران برای خاور ۲۲۰ تا ۲۸۰ هزار تومان و نیسان از ۱۲۰ تا ۱۸۰ هزار تومان که این تقریب قیمتی بر حسب فاصله قیمت گذاری می شود .

۴_هزینه بارهای بین شهری یا همان شهرستان با توافق طرفین و لیست قیمت های اتحادیه اصناف باربری می باشد و با ۵۰ میلیون تومان بیمه رایگان از طرف باربری ما همراه می باشد .

 

 

کارگر باربری با کاگر معمولی چه فرقی دارد ؟

کارگر باربری مجرب و کار آزموده و متخصص کار در باربری است و تخصص آن فقط در حوزه حمل و نقل و اسباب کشی است و با سال ها تجربه در حوزه حمل و نقل از فیزیک بدنی مناسب بر خوردار هستند .

 

آیا به شهرستان هم ماشین امکان ارسال محموله دارید ؟

بله باربری ما به کلیه نقاط مختلف کشور ایران سرویس دهی تمام موقت می رساند و کلیه بار های شهرستان را با بارنامه و بیمه دولتی ارسال می نماید .

 

 

باربری روز تعطیل اسباب کشی یا اثاث کشی میکند ؟

باربری آریو در کلیه ۳۶۵ روز سال حتی در جمعه ها و حتی تعطیلات رسمی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می دهیم تا حداقل بتواند مقداری از مشکلات زمانی مردم را بهبود ببخشد بالخره ممکن است برای هر کسی مشکل در مقوله زمان پیش بیاید .

 

بزرگترین کامیون باربری چقدر است ؟

بزرگترین خاور مسقف یا همان کامیونت های مسقف برای بار داخلی به طول ۵۵۰ سانتی متر می باشد کامیونتی برای بار داخل شهر از این ابعاد وجود ندارد به دستور پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ کانتینرهای بزرگ تر از این ابعاد در صورت ورود به تهران قبل از ساعت ۱۷:۰۰ توسط پلیس راهنمایی رانندگی توقیف می شوند در نتیجه بزرگترین کامیونت باربری ۵۵۰ است و هر باربری غیر از این بگویید قصد فریب شما را دارد .

 

باربری مجوز دارد ؟

از عضو های قدیمی اتحادیه باربری هستیم با کد مجوزی ۳۰۱ در سطح استان های تهران و کرج آماده ارائه ی خدمات تخصصی در حوزه ی حمل و نقل هستیم .

 

سابقه باربری چقدر است ؟

باربری اریو بار از سال ۱۳۸۴ کار خود را سامانه حمل و نقل شروع کرد و تا امروز سعادتمندی خدمت رسانی به شما عزیزان را پیدا کرده است .

 

 

همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل