حمل بار باربری مهرشهر

ایجاده شده در تاریخ فروردین ۶, ۱۴۰۰

حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان یک سامانه حمل و نقل در استان کرج می باشد . مهرشهر یکی از محله های استان کرج محسوب میشود که تا قبل از سال ۱۳۷۲ شهر جداگانه ای از کرج محسوب میشد . عکس زیر عکسی از کاخ شمس است.

که در خیابان ارم مهرشهر که  طول آن حدود ۸/۹ کیلومتر است و بزرگترین بلوار ایران است قرار دارد . محله این بزرگی قطعا به یک سامانه حمل و نقل معتبر و مطمئن نیاز دارد سامانه حمل و نقلی که در این شهرک قرار دارد حمل بار و باربری مهرشهراست که با سالیان دراز تجربه از بهترین ها در عرصه حمل و نقل است که در پایین مقالهاشارههایی به این شرکت و خدمات آن خواهیم داشت.

 

باربری مهرشهر

باربری مهرشهر در کیانمهر قرار ندارد بلکه در فاز ۴ مهرشهر قرار دارد و باربری عظیمیه و باربری فردیس هم زیر مجموعه شرکت حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان هستند و این شرکت از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در مهرشهر آغاز کرد.

شرکت حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان با تدابیر مدیریت در نظر دارد تا بهترین نوع خدمات را به ارزانترین قیمت در اختیار همشهریان گرامی قرار دهد از این سو با استفاده از پرسنل آموزش دیده مجرب، با تجربه، حرفه ای، توانمند و متخصص در حوزه حمل و نقل بتواند این خدمات را به بهترین شکل ممکن به مردم شریف مهرشهر ارائه کند تا اسباب کشی و جابجایی را به امری کاملا آسان و راحت مبدل سازد.

با یاری خداوند متعال و با تلاشی که طی سالیان دراز برای خدمت‌گزاری به همه هم‌وطنان عزیز در اقصی نقاط کشور انجام داده‌ایم توانسته‌ایم ۱ سامانه حمل‌ونقل برتر در حوزه جابه‌جایی به حساب بیاییم تمام تلاش خود را بکار می‌بریم تا بتوانیم با استفاده از اصول و وسایل بهداشتی و با استفاده از پروتکل‌های ایمنی در مبارزه با بیماری مسری کرونا را بتوانیم تمام فعالیت‌های خود را کاملاً بهداشتی و ایزوله برای شما عزیزان و همشهریان گرامی انجام دهیم.

 

 

 

حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان

 

 

از خدمات شرکت حمل بار باربری مهرشهر که آن را متمایز از شرکت های جابجایی دیگر می کند میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد :

۱_ زمان شناس و سر وقت حاضر می شوند .

۲_ تمام پرسنل آموزش های لازم را در شرکت دیده اند .

۳_ وجود کارگر متخصص بسته بندی

۴_ وجود کارگر خانوم در که در منزل به همسرتان کمک کند .

۵_ کارگر فنی جهت باز و بسته کردن انواع وسایل مانند لوستر کولر و …

۶_ ارسال بار به بین شهری یا همان شهرستان حمل بار باربری مهرشهر

۷_ بیمه باربری تا سقف ۵۰ میلیون تومان بصورت رایگان برای بار های شهرستان

۸_ انواع ماشین آلات حمل بار از وانت و نیسان و خاور تا انواع کشنده

۹_ ماشین مسقف با دیواره های موکت شده مخصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل

۱۰_ با مجوز رسمی اتحادیه باربری به کد مجوزی ۳۰۱

۱۱_ با سابقه ۱۵ سال خدمت رسانی با ۹۸ درصد رضایتمندی در استان

۱۲_ شبانه روزی

۱۳_ بدون تعطیلی ۳۶۵ روزسال

حمل بار باربری مهرشهر  یک موسسه با تدابیر معمولی و کوتاه مدت نیست این موسسه در تمام مراحل اسباب کشی و جابجایی منزل در کنار شما است و تک تک مراحل را از صفر تا صد برای  شما بدون نیاز حتی کوچکترین دخالت شما برای شما انجام می دهد تا ثابت کند که یک اتوبار مطمئن و معتبر در مجموعه جابجایی اثاثیه و کالای شما است .

 

باربری مهرشهر کرج

حمل بار باربری مهرشهر کرج آماده خدمت‌رسانی به شما مردم عزیز در اقصی نقاط تهران و شهرستان‌های کرج و استان البرز می‌باشد این سامانه دارای مجوز از اتحادیه حمل‌ونقل و باربری استان تهران و استان کرج می‌باشد و در پایان کرج و همچنین پایانه باربری اسلام‌شهر دارای شعبه می باشد.

این باربری تمام بارهای شما برای حمل بار به شهرستان و بین شهری را برای شما با بیمه بیمه نامه رسمی و بارنامه دولتی بیمه رایگان می نماید.

شرکت  حمل بار باربری مهرشهر دارای انواع خدمات پیشرفته برای جابجایی و جابجایی وسایل بصورت کاملاً اختصاصی و تخصصی زیر نظر افراد مجرب کارآزموده و همچنین کسانی که دوره‌های تخصصی در جابجایی و پرسنل کاملاً متخصص برای جابجایی اثاثیه منزل دارا می باشد این سامانه فقط مختص بجابجایی وسایل منزل نیز می باشد.

بلکه کلیه لوازم شرکت‌ها کارگروه‌ها دفترهای اداری ماشین‌آلات ابزارآلات شما کاربران و کارفرمایان محرم را از مبدأهای مشخص‌شده به مقصدهای مشخص‌شده برای شما ارسال می کند همچنین کلیه ماشین‌های این باربری در بارهای داخل شهری دارای آیتم سه‌ساعته نمی‌باشد بلکه قیمتی که به شما ارائه می‌دهد.

به صورت کاملاً تمام شده و چکی می باشدارائه خدمات با سرویس حرفه‌ای و تخصصی از عواملی است که حمل بار و باربری مهرشهر ما را بر آن داشته تا ۱ باربری و سامانه منحصربه‌فرد در حوزه جابه‌جایی به حساب بیاییم لازم است.

کلیه افرادی که از باربری مهرشهر کرج برای شما ارسال می شوند آموزش‌های لازم جهت جابجایی بار را دیده باشند که باربری ماه ۱ باربری متخصص در حوزه حمل و جابجایی است.

 

 

حمل بار باربری مهرشهر به شهرستان

 

حمل بار و باربری در فاز ۴ مهرشهر

باربری کرج به شما این اطمینان را می‌دهیم که با ۱ باربری باتجربه و کار بلد و حرفه‌ای طرف هستید و از هیچ‌گونه خدماتی به شما عزیزان و مشتریان گرامی دریغ نگذاشته‌ایم و تمام تلاشمان را بر آن داشته‌ایم تا بتوانیم حمل و جابجایی را برای شما عزیزان به مراتب راحت‌تر و آسوده‌تر برسانیم.

همچنین از گرفتن هزینه‌های اضافی از شما عزیزان خودداری نماییم تمام افرادی که برای شما ارسال می شوند با قیمتی که با مشاور که با آن تماس گرفته‌ایم و در اختیار شما قرار داده است.

به شما خدمات می‌دهند و هیچ مبلغ اضافی از شما دریافت نمی‌گردد خیال شما راحت باشد که باربری فاز ۴ مهرشهر ۱ باربری کاملاً منصف و بدون گرفتن هزینه بار اضافی بار شماره و از مبدا به مقصد می‌رساند.

در صورت نیاز بسته‌بندی باربری حمل بار مهرشهر کلیه وسایل مانند مبلمان تلویزیون‌های ال‌سی‌دی بدون کارتن و تمام وسایل شکستنی و وسایل برقی آشپزخانه شما بوسیله در دست پرسنل کارشناسان متخصص ما بسته‌بندی شده و کلیه لوازم و سلامت کامل در مقصد بشما تحویل داده می شود.

نگران آسیب‌های احتمالی در جابجایی نباشید زیرا سامانه باربری ما دارای بیمه حمل‌ونقل به جابجایی نیز می باشد کلیه لوازم و وسایل شما با استفاده از مدرن‌ترین روش های ممکن و با هدف جلوگیری از آسیب دیدن صددرصدی وکیوم و بسته‌بندی می‌گردند بهتر است لوازمی از منزل را با خودروی شخصی خود جابجا کنید.

مانند مواد شوینده و وسایلی که درون یخچال و یا فلز قرار دارند حمل بار باربری مهرشهر بهتون شما این توصیه را می‌کنیم که وسایل و محتویات دارای فلز را به فهرست زیر یکی از آشنایان دوستان و یا اقوام خود انتقال داده و سپس عملیات جابجایی را انجام دهید زیرا با وجود بیماری جدید کرونا بسیاری از وسایل و مواد مصرف مواد غذایی ممکن است.

 

ارائه تجهیزات باربری مهرشهر

در جابجایی آلوده شوند همچنین کلیه کارگران و پرسنلی که برای شما ارسال می‌کند از قبیل راننده و کارگران ارسال شده و همچنین کارگران بسته‌بندی دارای دستکش و ماکس برای جابجایی هستند تا ب‌مراتب از شیوع این بیماری خطرناک تا حد ممکن جلوگیری نماییم.

حمل بار باربری مهرشهر به شما توصیه دارد جابجایی این‌گونه وسایل را نیز خودتان انجام دهید و با توجه و دقت بالای به‌صورت چندنفره و به‌صورت تمام توجه آن را جابجا کنید تا آسیبی در آن رخ ندهد زیرا این وسیله بسیار حساس است و در صورت رسیدن و تکان خوردن استفاده خود را از دست می دهد. قطعاً حمله بعضی از وسایل که از حساسیت بالایی برخوردارند و شکنندگی بسیار بالایی دارند با وسیله خودتان ممکن است از آسیب دیدن به آن‌ها جلوگیری کند حرز با وجود مریضی کرونا باربری کیانمهر مهرشهر عزیزان توصیه می‌کنیم کلیه لوازم فلزی و یخچال را در صورت خالی کردن در صورت لگن‌های دارای درب قرار دهید و خودتان با ماشین شخصی آن‌ها را جابجا کنید.

زیرا ممکن است آلودگی‌هایی در جابه‌جایی  وجود آمدند و گرد و خاک باعث کثیف شدن این‌گونه وسایل شود و آلودگی باعث مریضی و وجود مریضی این جدید ناقض کرونا بهتر است این‌گونه وسایل و لوازم مواد غذایی را خودتان جابجا کنیم تا از آسیب دیدن آن‌ها و وجود باکتری‌ها و ویروس‌ها و میکروب‌های آن جلوگیری شود شرکت حمل بار باربری مهرشهر با استفاده از بعضی از روشهای وکیوم بشما آموزش می‌دهد.

ما کلیه مسائل ایمنی و بهداشتی را به حوزه حمل و لوازم منزل برای شما رعایت کرده و با استفاده از ماسک دستکش و همچنین پروتکل‌های ایمنی توانسته‌ایم برای مقابله با کرونا اصولی را در نظر بگیریم که در جابجایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

کلمات کلیدی این مقاله:
همین حالا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
ثبت درخواست حمل